Viskas, ką reikia žinoti apie Brunch vestuvių planavimą

Dabar poros ieško kūrybiškų ir unikalių būdų, kaip švęsti savo brolius, todėl nenuostabu, kad senos vestuvių tradicijos yra alternatyvios idėjos ir nauji požiūris į susipynimą. Ar nenorite praleisti metų savo laiko (ir pinigų), planuojančių dienos šventes? Pasirinkite “pop-up” vestuves arba “off-the-grid elopement”. Balta tikrai ne tavo spalva? Yra daug spalvingų spalvingų suknelių pasirinkimų. Ar nenorite, kad jūsų šventė paliks didžiulį anglies pėdsaką? Štai keli būdai tai išvengti.

Jau niekada nebuvo lengviau daryti dalykus savo keliu ir pritaikyti savo vestuvių dieną, kad atitiktų jūsų pasaulėžiūrą ir gyvenimo būdą. Štai kodėl mes ypač džiaugiamės, sužinoję apie vėlyvosios vestuves. Nes tai, kas gali būti geriau nei švęsti savo meilę, atsitiktinai surinkus artimiausius draugus ir šeimą, per šampano kokteilius ir prancūzišką skonį?

VIDEO: Chrissy Teigen “Maistas, mada” ir “Baby Luna”

 

Akivaizdu, kad tendencija iš tikrųjų pakyla. Pasak “Pinterest” 2017 m. Vestuvių ataskaitos, “dienos vestuvėms su vėlyvuos temomis pasirinktais meniu” 35% padidėja socialinės žiniasklaidos platforma.

Siekdami padėti mums suvokti tai, mes siekėme renginio dizainerio ypatingo Bronsono van Wycko, kurio klientai yra Chanel, Salvatore Ferragamo, Hermes, Beyoncé ir Hillary Clinton. daug kiti. Štai ką jis turėjo pasakyti apie tendenciją ir kaip jį traukti elegantiškai, neprarandant antspaudo štapelio-bekono.

Dėl vėlyvosios vestuvių:

“Po daugybės juodųjų kaklaraiščių vestuvių metų senumo vestuvės jaučiasi trapios ir šviežios. Su tiek daug daugiau dienos šviesos valandų, kad būtų gerai, kad tokia ilga laiko sritis su natūralia šviesa. Jums nereikia sūkurio ar saulėlydžio jaustis seksualiai ir romantiškai, nuotaka ir jaunikis gali švyti saulėje, o svečiams nebereikia laukti penkias valandas kokteiliui. “

Vibe:

“Paprastos vestuvių pobūdis leidžia jaunikiui ir jaunikiui pailsėti, kol pasivaikščioti po kambarį, kad praleisti keletą minučių su kiekvienu draugu ir šeimos nariu. Ilgas daugkartinis sėdimas vakarienė dažnai gali užtrukti ilgiau nei pasivyti , juokiasi ir pasakoja istorijas vieni kitiems. Kiti mažai palietimai visada daro vestuves įsimintiną – galbūt tai yra sveikintina pastaba kiekvienam svečiui atvykus arba tiesiog laikas susiburti saulėje kartu su grupe po pietų. “

SUSIJĘS: 7 patarimai, kaip padėti suplanuoti jūsų svajonių vestuvę

Brunch Wedding 1
Getty

Dekoro:

“Vietoje žvakių, kurie dieną dieną gali jaustis nepasiekiami, pasirenka sezono ir šviežių žolelių gėles. Padažu pagardintas bazilikas, raudonasis aliejus ir levanda suteikia kvepalų prie stalo, spalvos brūkšnį ir užima erdvę kad būtų galima sutaupyti uraganams ar žvakėms.

Brunch yra spalvų laikas! Meliai, apelsinai, žalumynai, bliuzai – jie jaučiasi tik dieną ir gali būti įtraukti į gėles, patalynes, kėdes, pagalves, porcelianas ir kt. Man taip pat patinka integruoti daugiau natūralių tekstūrų į stalą kaip rotango, medžio ir kaulų – jie jaučiasi elegantiški, tačiau atsipalaidavę, panašiai kaip nesunkiai pietūs su draugais “.

Meniu:

“Įtraukite žolelių ant stalo į maistą ir gėrimus, kurie patiekiami jūsų svečiams. Išgerkite šviežias išspaustas sultis arba” Southsides “su šviežia mėtų ir frittatas bei pomidorų salotomis su šviežiu baziliku, kad meniu būtų lengvi ir sezoniniai. kiaušiniai gali būti pagerinti su ikrų liepsnomis ir nepamirškite bekono. Galiausiai, dienos metu, kai tikslinga eiti didelis dėl bekono! “

SUSIJĘS: 5 esminius socialinės žiniasklaidos nuotraukų taisykles kiekvienai vestnei, kuriai esate

Brunch Wedding 2
Getty

Pramogos:

“Džiazo grupė, flamenko gitara ar netgi mariachis atrodys optimistiški ir įdomūs, bet ne per daug garsiai ir įkyriai. Tačiau nebijokite atsipalaiduoti šokių vakarėliui po pietų. Jei jūsų minia mėgsta išmesti, Tada leis saulė jus sustabdyti. Įveskite DJ po pietų sesijos ir pradėkite smagiai anksti. Jūsų svečiai tikriausiai neturės planų po vestuvių, todėl pasilinksminkite juos! “