Vestuvių priėmimo idėjos vaikams

Dėl svečių sąrašo, kuriame yra daugiau nei keletas vaikų, gali būti sunku sukurti tinkamą (ir įdomų!) Aplinkai tinkamą aplinką visiems amžiams. Paprastai tinka kviestiniams, vyresniems nei 21 m., Priėmimai dažniausiai būna aptverti su atviru dangumi, cigarų valymo stotimis ir kitomis suaugusiųjų temomis vykdomomis veiklomis, paliekant vaikams nepatrauklias pramogų galimybes. Jei esate medžioti pramogines idėjas, kurios bus pritaikytos vaikams, mes pasinaudoję šios srities aukščiausio lygio specialistų žiniomis, planuojame rinkti idėjas šventėms, kurios užtikrins džiaugsmingą visų amžiaus grupių renginį..

VIDEO: Moneta: penki būdai, kaip sumažinti vestuvių išlaidas

Pasiimti erdvę

Tikrojo įvykio savininkė ir kūrybinė direktorė Sarah True rekomenduoja sukurti atskirą vietą, skirtą jūsų jauniausiems svečiams. “Manau, kad puiku yra galimybė įtraukti vaikus į kokteilio valandą, bet kai naktis vyksta, jei jie ketina pasilikti, jiems malonu turėti savo erdvę ir auklės ant rankų, taigi suaugusieji gali mėgautis vakarais vaikas nemokamai. ” Žaidimų orientuotos aplinkos sukūrimas yra įdomus būdas atitraukti dėmesį nuo suaugusiesiems pritaikytų įvykių, o “True” primena renginį, kuriame kokteilio valanda tapo “Rock Band” ir kitų vaikiškų žaidimų fone. “Man patinka idėja kurti keletą didelių vaizdo žaidimų / arkadinių stočių kokteilio valandos metu. Mes padarėme” Rock Band “ir vaikams ir suaugusiems tai buvo labai smagu, visi pasivaikščiojo”.

Vaikui draugiškas Reception Ideas 4
Courtesy of Anna Sawin Photography

SUSIJUSIOS: vedantis į šventinius vestuvių paradus, dėl kurių jūsų vestuvės bus tokios papildomos 

Pasikliauti įvairove

Siekiant garantuoti nuolatinę pramogą, taip pat nuobodulio nebuvimą, ekscentriškos veiklos įvairovės išlaikymas yra puikus būdas išlaikyti vaikus, o suaugusieji – visą vakarą. Specialūs renginiai “Bob Gail” Allysonas Levinas Juozapas siūlo atskiras stotis, kuriose yra viskas iš “vaikų vaikų pramogų, pasakojimo vietos su beanbag kėdėmis, amatų stotis”, o galų gale – “pabaiga naktį su filmu ir kukurūzu!” Tai suteikia vaikams galimybę “grįžti atgal į vakarėlį, jei jie to norėtų, ir leisti tėvams užsiregistruoti savo mažytojams be pernelyg toli”.

Vaikui draugiškas Reception Ideas 5
Courtesy of Anna Sawin Photography

 

Palaukite palapinę

Lauko vestuvėms, palapinės pakėlimas yra elegantiškas būdas sukurti paskirtą erdvę pramogoms ir vaikams draugiškoms pramogoms. “Kitas idėja, kad aš myliu kiemo vestuves, yra turėti palapinę, skirtą vaikams, kuriuose galite žaisti po žvaigždėmis esančius filmus, įrengti ping pongo stalus, kukurūzų skylę, nuotraukų kabiną”, siūlo tiesą, kas planavo vestuves kad buvo daugybė tentinės veiklos.

Vaikui draugiškas Reception Ideas 7
Courtesy of Anna Sawin Photography

“Mes turėjome mažus stalus su amatais, kur vaikai galėjo pavaizduoti savo žinias jaunikiui ir jaunikiui, pakabino juos palapinėje, kad svečiai galėjo skaityti jų žinias. Be to, turėjome balionų dailininko ir” airbrush “tatuiruotės kompanijos įeikite. Šios ypatingos vestuvės turėjo daug vaikų, todėl mes įtraukėme daugybę veiklos ir turėjo komandų akušerių ir stovyklų skaičių, kad prižiūrėtume vaikus ir žmogų veikiančias stotis “.

Vaikui draugiškas Reception Ideas 6
Courtesy of Anna Sawin Photography