Tai yra, kaip vestuvinės suknelės atrodys kitaip 2017 metais

Jei esate įsimylėjęs per atostogas (sveikinimai!), Tikėtina, kad jau esate visiškai vestuvių suknelių paieškos režime. Arba, jei skubate pasakyti “Aš”, jūs bent jau naršote internetą per pietų pertrauką, kad sužinotumėte, kas ten yra. Ir jūs tikriausiai supratau dabar, kad yra daug.

Paprastai vestuvių mados, skirtingai nei gatavi drabužiai, yra daug įvairialypės, o tai labai svarbu, nes kiekviena nuotaka turėtų turėti galimybę pasirinkti kostiumą, kuri jaustųsi patogiausia ir grazena. Galų gale, tai yra viena iš svarbiausios dienos tavo gyvenime (#nopressure).

Bet tai nereiškia, kad tendencijos visiškai nėra. Priešingai, kiekvieną sezoną mes matome tam tikrus stilius ir siluetus daug daugiau nei kiti, o dizaineriai iš naujo išrado senus klasikus, pridėdami unikalaus tvistą, ar tai yra audiniai, suknelės ilgis ar papuošimas.

SUSIJĘS: “Vestuvių mados savaitė”: “Chicest” vestuvių suknelės iki 2017 metų pavasario

Vestuvių Dress Trends SLIDE 5
BHLDN sutikimas

APSIPIRK DABAR

1. Nėriniai ir telys paimkite tvistą.

Kaip ir praėjusiais metais, 2017 m. Dominuoja tiulis ir nėriniai, tačiau jie yra pritaikomi prie naujų kylančių tendencijų. “Nėriniai tampa drąsesni ir grafiškesni. Tilas atrodo modernus, kai jis sumaišomas su nėrinių arba” point d’esprit “sluoksnių arba netikėtos spalvos sluoksniais”, – sako “BHLDN” vestuvių pirkėjas Lauren Bonenbergeris Stiliuje.

Vestuvių Dress Trends SLIDE 1
BHLDN sutikimas

APSIPIRK DABAR

Nors nuotaka labiau linki vaikščioti per praustuvę grindų chalatą, ekstremalios aukšto lygio siluetai, taip pat arbatos ilgio suknelės sugrįžta. Jie puikiai tinka jūsų priėmimui, kai jums reikia daugiau lankstumo ir laisvo judėjimo.

Vestuvių Dress Trends SLIDE 2
BHLDN sutikimas

APSIPIRK DABAR

2. Princesės siluetai ir stulpeliai sukasi lygiai.

Tiems iš jūsų, kurie svajoja apie visą princesės suknelę, nesijaudinkite, dizaineriai visada turės tą siluetą jums, bet, Bonenberger sako, nuotakos darosi susijaudinimas dėl kitų stilių.

Nors mermaidė ir tuščios siluetės puikiai tinka moterims, kurios nori tradiciškai romantiško išvaizdos: “Mes taip pat matome modernesnes, stulpelių formas. Krepas ir pagaminti nėriniai audiniai puikiai atrodo formomis su švariomis linijomis”, – priduria ji..

SUSIJĘS: geriausiu apsirengimu iš visų laikų įžymių nuotaikų

Vestuvių Dress Trends SLIDE 4
BHLDN sutikimas

3. Nepriklausomo stiliaus valdymas yra aukščiausias.

Tai ne paslaptis, kad 2016 m. Buvo nešiojimo suknelės, tiek vestuvių, tiek gatavų drabužių metai. Ir, spėk kas? Anot Bonenbergerio, šis moteriškas stilius per artimiausius 12 mėnesių nesibaigs.

“Mes vis dar matome, kad pečių palūkanos tęsiasi 2017 m., Tačiau ji taip pat išaugo į bendrą rankovių susidomėjimą, apimantį plataus diapazono ribas iš nerūdijančių rankšluosčių ir plaukiojančių rankovių, atsipalaidavimui su boho rankovėmis ir ilgomis visapusiškomis rankovėmis”, – sako ji.

Ir nors jaunieji linkę link tradicinės rankos aprėpties, tendencija juda priešinga kryptimi, kai kalbama apie necklines – susidomėjimą V-kaklelio stumdymu, aukštu piktumu ar iliuzijų necklines auga.

Vestuvių Dress Trends SLIDE 7
BHLDN sutikimas

APSIPIRK DABAR

4. Veidos yra neprivalomos.

Mes taip pat turime gerų naujienų jums visiems romantiškiems tipams, kurie nemato, kad patys įsitaisę be kailio. “Daugelis mūsų nuotaikų atvyksta į susitikimus be ketinimo dėvėti plika, tačiau kai ji randasi suknelę ir poras ją uždengia, ji įsimyli visą išvaizdą”, – sako Bonenbergeris.

Vestuvių Dress Trends SLIDE 6
BHLDN sutikimas

APSIPIRK DABAR

Tačiau, jei nesate varpelio tipas, ji siūlo apsvarstyti alternatyvas, tokias kaip halos, vainikėliai, šukos ir kiti plaukų priedai. Ir kalbant apie juvelyrinius dirbinius, “Dideli auskarai yra taip pat didelė tendencija vestuvių 2017 m., Kurie linkę atrodo geriausiai, kai kiti reikmenys laikomi paprasti.”

SUSIJĘS: 5 stiliaus pamokos netinkamoms pamerginėms suknelėms

5. Bridesmaids suknelės tampa drąsios perdangos.

Ir pagaliau mes nepamiršome apie jūsų jauniklius. Joanna Dougherty, “BHLDN”, mergaičių suknelė, sako, kad neturėtumėte bijoti drąsiai elgtis. “Spalva yra raktas kitiems metams, nes mes turėtume pamatyti, kad šiek tiek ryškesnių atspalvių atsiranda rožinės, violetinės ir žalios šeimos, su geltonos spalvos paketais”, – priduria ji..

Nepriklausomai nuo suknelės, kurią nuspręsite eiti tiek už jus, tiek į jūsų vestuvių vakarėlį, nepamirškite, kad ši diena yra apie švęsti savo meilę. Ir kaip bet kokie santykiai yra unikalūs, jie neturėtų atitikti kitų taisyklių ir nuomonių, kurias sukūrė kiti žmonės, jūsų suknelė turėtų jaustis unikalus jums.