Štai viskas, ką reikia žinoti apie jūsų sužadėtuvių žiedą

Nors niekas negali paneigti, kad pasitraukimas iš gero senamadiško staigmenų pasiūlymo yra romantiškas, tai atliekant su sužadėtuvių žiedu, kurį jūsų partneris galiausiai gali sukelti nekenčiant, gali sugadinti visą patirtį. Galų gale, jei jie turi dėvėti tą sparklerį likusiam jų gyvenimui, jūs norite juos tikrai myliu, ar ne? Išleisdamas savo reikšmingą kitą dizainą, jo sužadėtuvių žiedas užtikrins A) jų laimę ir B) jūsų pinigai yra gerai išleisti. Taigi tai iš esmės yra abipusiškai naudinga.

Mes pasiekėme “Pros”, “Circa” – pirmaujančią tarptautinę juvelyrinių dirbinių, brangakmenių ir laikrodžių pirkėjų pirkėją, kad išsiaiškintume, koks paprastai yra dizaino procesas ir kaip tai padaryti geriausiai..

SUSIJĘS: Karališkosios uolos: Princesės nuotakos sužadėtuvių žiedai

1. Atkreipkite dėmesį į realų biudžetą

“Svarbu suprasti, ko norėtumėte išleisti prieš pradėdami. Šis biudžetas padės sumažinti pasirinkto deimanto dydį ir kokybę”, – sako Jennifer Pearson, rinkodaros viceprezidentas “Circa”.

Taigi, prieš priimdami sutartį su juvelyru, sėdėkitės ir pasikalbėkite su savo partneriu.

“Nustatymo kaina gali svyruoti nuo 1000 iki 10 000 USD ir daugiau priklausomai nuo dizaino, metalo ir jei yra deimantai ar brangakmeniai, akcentuojantys centro akmenį”, – priduria Pearson.

2. Išbandykite gatavų žiedų

Tiesiog kaip ieškoti vestuvių suknelė gali būti nepaprastai dėl daugelio variantų rinkoje, tai yra tas pats su sužadėtuvių žiedais. Čia yra daug gražių žiedų, bet jums reikia rasti tą, kuris gerai atrodys tu. Taigi, prieš pradėdami kurti savo dizainą, Pearsonas siūlo jums išbandyti įvairius žiedus, kad pamatytumėte, kas labiausiai liaupsina jūsų ranką..

“Labai sunku suprasti, koks žiedas atrodys iš laisvo akmens, kuris balansuoja tarp pirštų”, – sako ji. “Laisvas akmuo taip pat atrodys daug mažesnis nei baigtas žiedas.”

SUSIJUSIOS: alternatyvios sužadėtuvių žiedai, skirti vestuvėms

3. Pasirinkite nustatymą

Keletas svarbių dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti pasirinkus nustatymą, yra kaina ir dizainas. Pirmasis nustatys, kiek liko praleisti ant akmens, o pastarasis yra labai svarbus, nes vėliau jūs pažvelgsite į vestuvių juostas, kurias norite dėvėti su savo sužadėtiniu žiedu.

“Klasikinis” Solitaire “šakės nustatymas gali būti pats ekonomiškas ir leis klientui nusipirkti didesnį akmenį”, – teigia “Pearson”.

“Jei pasirinksite ilgą markizę ar smaragdinį pjūvį, gali būti sunku rasti vestuvių juostą, kuri puikiai pritaisys sužadėtuvių žiedu.”

4. Pasirinkite laisvą akmenį

“Turėkite omenyje, kad kiekvienas akmuo yra kitoks. Gemologijos Amerikos instituto (GIA) gerbiamas laipsnio pranešimas yra fantastiškas pamatinis įrankis, kai renkamas akmuo”, – teigia Pearsonas. Po kiekvieno akmens po kruopštaus tyrimo po mikroskopu jis priskiriamas kiekvienam akmeniui, nes kai kurie intarpai nematomi plika akimi. Tačiau neleiskite, kad įtraukimas taptų jums sandorio laimėtoju. Kai kurie iš jų, prideda Pearsono, gali būti paslėpti pagal nustatymą arba prongs.

SUSIJĘS: Ir populiariausias žiedas internete yra…

Kitus svarbius veiksnius renkantis akmenį yra pjūvis, spalva ir aiškumas.

“Jei deimantas nėra proporcingai supjaustytas, pastebėsite, koks ryškumas ir kiek šviesos atsispindi akmenyje. GIA gradavimo ataskaita įvertins polishą ir simetriją.” Labai geras “, kad” puikus “yra geriausias,” sako ji..

GIA spalvų klasifikavimo skalė yra tai, ką naudoja šios srities ekspertai. Jis prasideda raidėmis D, o tai reiškia “bespalvis” ir padidėja, jei spalva yra raidė Z, ty šviesiai geltonos arba rudos, pagal GIA svetainę.

“Spalva ir aiškumas yra svarbūs, tačiau jums nereikia praleisti didžiausio dolerio už D spalvą […] deimantą, kad būtų laimingas. Aš niekada nenori atgrasinti niekam pirkti geriausio, tačiau dauguma pirkėjų ieško dydžio ir kokybės , tokia tvarka “, – priduria Pearsonas.