Perskaitykite tai prieš išmatavus savo vestuvių ar sužadėtuvių žiedą

Mūsų kūnai keičiasi laikui bėgant, ir jūs galite atsibusti vieną dieną, kad sužinosite, kad jūsų sužadėtuvių žiedas tinkamai nebeteks tinkamai. Sprendimas, žinoma, yra susitikti su juvelyru ir pakartotinai jį pakeisti.

Bet prieš jus net patekę, pirmiausia kalbėkime apie tai, ką puikus tinka, turėtų jaustis.

“Visada geras nykščio taisyklė, kad sužadėtuvių žiedas tinka šiek tiek stipresnė nei bet kuris kitas žiedas, maždaug pusė dydžio mažesnė nei įprasta žiedo dydis”, – sakė Ivette Stephanopoulos, mažmeninės prekybos vestuvių vadybininkas David Yurman.

“Įsiveržimo žiedai paprastai turi sunkesnį deimantinį arba centrinį akmenį, dėl kurio žiedas gali suktis, jei jis netinkamas”.

VIDEO: Kodėl sužadinimo žiedai yra tokie brangūs?? 

 

Jei šiuo metu ieškote žiedo ir norėtumėte atsižvelgti į tai, kad jums gali tekti iš naujo išmėginti metus po linija, galbūt likite toli nuo tų dalių, kurių juostoje yra deimantai ar akmenys. Tai ne tas, kad neįmanoma iš naujo iškirpti – geras juvelyras turėtų tai padaryti, bet sudėtingus dizainus sunkiau iš naujo formuoti ir yra tam tikrų apribojimų.

“Pakartotiniai žiedai su akmenimis juostoje arba pagaminti žiedus apriboja dydžių pasirinkimo galimybes. Dėl dizaino su akmenimis juostoje dažniausiai šie žiedai gali būti suskirstyti tik iki pusės dydžio aukštyn arba žemyn”. pridėjo Stephanopoulos.

SUSIJĘS: kiekvienas sužadėtuvių žiedas ir įžymybės, kas jas turi

Davidas Yurman Resize Ring - Embed
David Yurman

Ji sako, kad auksas paprastai yra lengviausias metalas, su kuriuo dirbama, o kiekvienas žiedas yra kitoks, dauguma juvelyrų rekomenduotų iš naujo nustatyti žiedą ne daugiau kaip du ar tris kartus.

Jei norite pakeisti centro deimantą, turėtumėte būti ypač atsargūs ir dvasiškai apie tai galvoti, nes žiedui reikės visiškai kitokio lygio, kad puikiai tinka akmeniui..

SUSIJUSIOS: tai kiek žmonių praleidžia vidutinį sužadėtuvių žiedą

“Esamas žiedas buvo sukurtas specialiai originaliam akmeniui, taigi ypatinga priežiūra turi būti atliekama pakeičiant deimantą, siekiant užtikrinti, kad jis veiks su nustatymu ir išlaikys deimantų saugumą”, priduria Stephanopoulos.