Originali eskizas princesės Dianos vestuvių suknelei buvo sunaikinta pagal paskirtį

Princesės Dianos vestuvių suknelė – viena iš labiausiai žinomų visų laikų vestuvių suknelių, tai yra faktas, ir dabar mes gauname istoriją už ją, nes pusė dizaino komandos, David Emanuel.

Vėlinis karalius susituokė princas Čarlzas 1981 m. Liepos mėnesį ir nustebino pasaulį, kai ji išėjo iš šio stiklo trenerio ir pasuko į Šv. Pauliaus katedrą dramblio kaulo šilko tautinės suknelelyje su antikvariniais nėriniais, 10 000 perlų ir blizgučiais ir 25 pėdų traukinys.

SUSIJĘS: 16 Tamsus ir gražiai romantiškas senas Holivudo vestuves

 

Pasirodo, kad šis didingas aprengimas buvo ne pirmas kartas Davidas, kuris šiuo metu rengia Britanijos “Say Yes” versiją “Dress”, o dabar buvusi žmona Elizabeth Emanuel sukūrė Liaudies princesę.

“Netrukus, nežinoma mergina skambėjo mano studijai, ieškodama tam tikrų drabužių”, – sakė Davidas Express. “Ji pasirodė, bandė keletą suknelių ir už ją sukūrėme keturis ar penkis dalykus. Bet tai buvo be juodo šilko taftinės suknelelio, kuri viską pakeitė”.

Davidas prisimena, kaip jis ir “Elizabeth” buvo “priskiriami pašaliniams”, kai spekuliacija buvo siaubinga, stengėsi išsiaiškinti, kas sukūrė Princesės Di vestuvių suknelę, bet ji pačios pakvietė juos paklausti, ar jie tai padarys, ir jie tuoj pat pasakė “taip”.

SUSIJĘS: Prezidento vestuvių nuotraukos, kurias jūs niekada nežinojo, jums reikia pamatyti

“Mes jautėme jaudulį daugiau nei spaudimas”, – pridūrė jis. “Tada mes dvi savaites nieko negirdėjome. Man kilo klausimas, ar tai buvo bandymo dalis, ar mes pasakytume žiniasklaidai, bet mes išlaikėme šturmą. Mes nepasakėme žodžio, o tada galėjome įdomu, ar galbūt tai buvo pasityčiojimas ir blogas pokštas “.

Bet tai buvo tik užimtas grafikas, kuris saugojo greitą karališką nuo to laiko su jais susipažinti ir jiems prireikė dirbti su dizainu, vėliau išardydamas eskizą, parodydamas tai Dianai, kad ši koncepcija paslėptų nuo spaudos tuo metu.

 

Dovydas sakė, kad tuo metu jis nesuprato, kiek projektuos šį išvaizdą į savo karjerą, ir pripažįsta, kad jis nelaikė drabužio per keturis ar penkerius metus.