Kaip pasirinkti Laisvalaikio suknelės spalvas jūsų Bridesmaids

Jūsų vestuvės gali būti viskas apie jus ir jūsų S.O. bet gražių pamergių suknelių pasirinkimas yra toks pat svarbus, kaip ir tobulos vestuvių suknelės. Ši užduotis gali pasirodyti sudėtingesnė, nei jūs galvojate, nors kiekvienas yra kitoks, o kai kurios spalvos gali netikti vienai iš jūsų mergaičių ir kitos. Ir taškas yra skirtas visi iš jų pajusti ir atrodo gražiai, ypač jei moka už suknelės. 

Mes neseniai susidūrėme su Kelsey Doorey, įkūrėjo ir generalinio direktoriaus interneto nuoma boutique Vow To Be Chic, kuri specializuojasi pamergių sukneleliuose, ir paprašė jos apie tai, ką turėtumėte apsvarstyti pasirinkdami savo nuotakos suknelių pasirinkimą. Doorey anksčiau dirbo su The Phelps (kaip Michaelas ir Nicole Phelps, taip), kad įsitikintų, kad Nicole’s BFFs atrodė apsvaiginimo dėl savo vestuvių. Štai ką ji pasakė InStyle.com:

VIDEO: “Bridesmaid” kaina

Apsvarstykite sezoną

“Vasara puikiai tinka šviesioms spalvoms, o rudenį ir žiemą galima geriau gilinti tonus”, – sako Doorey. Taip pat galite atsižvelgti į vietą ir jos bendrą estetiką. Žinoma, jūs galite papuošti svirą atrodyti neįtikėtinai formali ir stilinga, bet ji vis dar yra tvartas, todėl naudokite jį kaip įkvėpimą.

Kai kyla abejonių, eikite neutraliai

“Neutralios spalvos – tai saugus būdas visiems pagirti, ir jie puikiai tinka tendencijai. Mes rekomenduojame naudoti spalvas, tokius kaip medžio anglis, smėlio spalvos, šampanas ir raudona spalva”, – teigia Doorey. “Galų gale, raudona spalva yra nauja juoda! Tai milijonų spalvų momentas, ir tai klasikinis vestuvių”.

Tai nėra pasaulio pabaiga, jei šie atspalviai ne visai atitinka jūsų vestuvių paletę. Tol, kol jie dirba, tai visiškai gerai eiti skirtingos spalvos kryptimi.

SUSIJĘS: 5 Niujorko vietos kiekvienam vestuvių tipui

Ištikimybė pažadėti būti Chic

Doorey žodžiais: “Kaip sako vienas iš mūsų mėgstamiausių vestuvių planuotojų, jūsų nuotaikininkės nebus klijuoti ant stalų, todėl jie neturėtų tiksliai atitikti staltiesės”. Amen prie to.

Sumaišykite ir suderinkite

Tai viena iš populiariausių tendencijų dabar – tegul jūsų bridesmaids nusprendžia ką jie nori nešioti, bet suteikti jiems tam tikras gaires. 

Pvz., Laikykitės vienos spalvų paletės, bet žaisitės su siluetėmis ir suknelių audiniais. Tokiu būdu jūsų draugai ne visi atrodo kaip tas pats asmuo, bet taip pat bus ir jų drabužių bendri siūlai, kurie juos sujungia.

Ištikimybė pažadėti būti Chic

Ir bridesmaids dėvėjo balta

Leisti savo bridesmaids ne balta nereiškia, kad jie bus tamsinti tave. Tiesą sakant, baltos spalvos vestuvės gali atrodyti taip elegantiškai, jei padarytų teisingą kelią.

“Suknelė” dirbiniais trumpose suknelelyse. Tai skiria juos nuo nuotakos, kuri paprastai dėvi grindų ilgio suknelę “, – teigia Doorey. “Audiniai yra dar vienas skirtumas. Jei vestuvių suknele yra nėriniai, suknelę suknelės į šilką ar šifoną.”