Kaip mesti nuostabią vestuvę, pagal Anne Hathaway renginių planuotoją

Yifat Orenas žino, kaip išlaikyti paslaptį. Tiesiog paklauskite Anne Hathaway, kai aktorė susiedė mazgą į 2012 m. “Big Sur” žiniasklaidos žiniasklaidos apdovanojimų ceremoniją, tai buvo Orenas ir jos komanda, kuri ją ištraukė. Orenas planavo panašiai diskretišką vestuvių sąrašą sąrašo klientams, įskaitant Natalie Portmaną, Reese Witherspooną ir Adamą Leviną.

Oranas sako, kad slaptos vestuvės, kurias planuojama planuoti, dar labiau žengė į slaptąsias vestuves, o “Aš” – tai paslaptis ne tik iš visuomenės, bet ir iš ceremonijos svečių – iki pat paskutinės minutės. Tiesa, pastaraisiais metais Oreno klientai paprašė, kad ji padėtų planuoti staigias vestuves, kuriose niekas, išskyrus kai kuriuos artimus šeimos narius ir draugus, nežino, kad du bus tapti vieni, kol pasirodys praeitis su baltu plakatu nuotaka ant jos, flash mob stiliaus.

VIDEO: Meghan Markle pasirinko savo vestuvių suknelių dizainerį

Orenas teigia, kad tai gali būti stebuklinga ir romantiška santuokos samprata poroms, kurios mėgsta šmaikštus, tačiau yra keletas esminių raktų, kaip ją nagyti.

Pirmiausia pasirinkite tinkamą datą. Lengviausias būdas viską ištraukti yra planuoti savo vestuves apie atostogas, pavyzdžiui, Halloween, ir paprašyti, kad visi atvyktų švęsti. “Pasivaikščioti nuostabiu baltu suknele. Pasivaikščioti, eiti aukštyn, mesti ant skraistės ir patraukti puokštę”, – sakė Orenas, – niekas niekada nesupranta, kaip atsiras Helovinas..

Kitas puikus metų laikas? Kalėdinis vakarėlis, kurį mes padarėme. Apie valandą ar dvi vakare, vaikščiodami aukštyn, pakeitę savo suknelę, nusileiskite ir panašiai, turėdami apie 150 žvakių ir priešais židinį, jūs turite sau šiek tiek ceremonijos “, – sakė ji.

SUSIJĘS: 100 įsimintinų garsenybių vestuvių akimirkų

Staigmena Weddings
Mandagūs Lelia Scarfiotti

Jei atostogos skamba kaip įpareigojimas, kviečiame visus apsistoti netikėtoje gimtadienėje jums ar jūsų S.O. datą, esančią netoli faktinio gimtadienio. Kai atvyks žmonės, prieš pasukdami į savo vestuvių suknelę pasimėgaukite kokteiliais ir užkandžiais.

Pasakė Orenas, svečiai nėra vieninteliai, kurie turėtų būti ištraukti iš kilpos. Svarbu išlaikyti vestuves paslaptį iš tiekėjų, su kuriais dirbate, taip pat todėl, kad jie netyčia anksčiau gali atskleisti jūsų paslaptį. “Paskutinis dalykas, kurį norėtumėte atsitikti, – tai serveris, per kurį gėrimai atsinešė pupelės atsitiktinai”, – sakė Orenas.

Galiausiai įsitikinkite, kad artimiausi šeimos nariai ir draugai žino, kad ši šalis yra ne praleisti. Pasakykite jiems, kad jūs einate viską iš savo partnerio gimtadienio ir jie turi būti ten. “Jie nekenktų, kad trūktų, jei žinotų, koks buvo netikėtumas”, – pridūrė Orenas.