Jūsų vadovas, kaip surasti geriausią vestuvių suknelę jūsų kūno tipui

Vestuvės Neckline Guide
Mandagumas Sabrina Dahan

Dobrina Zhekova

Gegužės 26 d., 2017 m., 16.00 val

“Kadangi kiekviena moteris turi atskirą kūno tipą, žinodamas savo kūną ir įtarus ją, ji padės nuspręsti, kas labiausiai tinka”, – teigia dizaineris Galia Lahav as puiki suknelė. Mes negalėjome sutikti daugiau. 

Žinoma, tai lengviau pasakyti nei baigta. Jei dar nesate įsivaizduojęs, kas gali būti labiausiai įtemptoji, nepaprastoji ir dramos sukelta apsipirkimo patirtis jūsų gyvenime, paimk ją iš mūsų – jūs galėjo padaryti tai mažiau skausminga, atlikdami savo namų darbus iš anksto ir žinodami, kas labiausiai jums atrodo. Ar tu tinkamai ir išliejau galą? Ar jūsų vieta reikalauja katedros traukinio? Veidrodis ar be kailio? Ir, žinoma, iškirptė kartu su siluetu tikriausiai yra pagrindinės jūsų vestuvių suknelės savybės.

Lauren Crispin, “The Mews” vestuvių bendrai savininkas, teigia: “Nors jums gali būti įdomu suplanuotos V-kaklo idėja, jūsų kūno forma gali būti tinkama plačiau, be peties. vienas ar du kaklidai, kurie jums tinka, būtinai nedelsdami pasakykite savo stilistą – jie turėtų sugebėti sutelkti dėmesį į tinkamas sukneles “.

VIDEO: 11 Times Celebs iš esmės dėvėjo vestuvių suknelės ant raudonos kilimėlio

 

Daugybė moterų mąsto apie vestuves ir jų suknelę fiktyviai, beveik mitine prasme, ir tai tampa daugiau apie vaizdą (princesę, senojo Holivudo glamorą ir pan.), O ne parodyti, kaip jūs iš tikrųjų esate. Dėl to galėtumėte atrodyti kaip visiškai kitoks žmogus, kuris dažniausiai atrodo ir jaučiasi nepatogu ir nenatūralus. Taigi eik į kažką, kas yra patogi ir glostantis.

Pasak pramonės specialistų, be to, čia yra viskas, ko jums reikia žinoti apie vestuvių suknelę ir kaip pasirinkti tinkamiausią jums..