Jūsų draugai nenorės, jei juos įdėsite “Vera Wang” prieinamose naujose “Bridesmaids” suknele

Vera Wang Bridesmaids LEAD
mandagumas

Lindsay Dreyer

2016 m. Spalio 31 d., 10:15 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Nėrimo sutuoktinių suknelės, kaip žinoma, sukelia didelę trintį daugelyje draugystės. Leisk mums susidurti – nėra jokios galimybės, kad jūsų draugai kada nors ketina vėl dėvėti tą ryškią turkio taffeta suknelę, nesvarbu, kiek jūs bandysite juos įtikinti, kaip ji universali. Ir jie tikrai, tikrai nenoriu, kad jis būtų sutrumpintas, todėl tiesiog net nenurodykite. Jūsų būrys turi nusipelnyti pailsėti savo didžiajai dienai – nesulaužant banko ir todėl “Vera Wang” naujos “Spring 2017” kolekcijos “WHITE” turėtų būti ant jūsų radaro..

Šie septyni nauji bridesmaids dizainai yra taip madingi, jie gali iš tikrųjų dar kartą dėvėkite įvairiausiomis progomis (iš tikrųjų, jūs netgi galite būti linkusios pirkti, net jei nesate pamergė). Šioje labai numatomoje kolekcijoje rasite madingų iliuzijų šoninių išpjovų, sumuštinių viršūnių, kryžminių dirželių, puikiai suprojektuotus nugarą ir net mistinį gėlių spausdinimą. Viskas kolekcijoje sujungia puikiai, taip pat lengvai traukiant maišymo ir rungtynių tendencijas. Net labiausiai prestižinis jūsų vestuvių draugijos narys ras kažką, kas jai būdinga.

SUSIJĘS: 21 “Bridesmaids” suknelės, kurias galite iš tikrųjų * vėl dėvėti

Vera Wang naujos “bridesmaids” suknelės “WHITE” apačioje apžvelgiamos “Dave Bridal” iš viso 14 skirtingų spalvų, kurių dydis 0-26. Ir geriausia dalis? Jie visi yra mažesni už 300 dolerių.