Jade Port romantiškos paplūdimio vestuvės Meksikoje paliks tuščią kalbą

Dėl Jade uosto, KalnaiWhitney uosto sesuo, o dabar vyras Brettas Robbinsas, visa tai prasidėjo meilės laišku. Taip, an faktinis Meilės laiškas, kurį uostas parašė jam, sakydamas, kad ketina neleisti jam eiti. Tai buvo, kai jie tapo “oficialiais”.

Pora susitiko su savo pirmakursiais metais Viskonsino-Madisono universitete. “Jis mėgsta sakyti, kad iš karto suprato, kad tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio ir jis žinojo iš pat pradžių. Tačiau manau, kad užtruko šiek tiek daugiau laiko “, – sako” Port “.

SUSIJĘS: Štai ką jūs gaunate už 2,5 mln. Vestuvių Meksikoje

Pirmas look 2.jpg
Dino Gomez

Praėjusį balandį poros išvyko į romantišką kelionę į Lagūno paplūdimį, o prieš atvykstant į Porto šeimos namą LA, jie nuėjo pasivaikščioti Ramiojo vandenyno salų palisade. Būtent čia, nustebęs Portą, Robbinas nusileido vienam keliui, ištraukė pagalvėlės su įmirkytomis deimantinėmis medžiagomis juostą ir paprašė ją ištekėti už jį.

“Aš drumstas, ir aš manau, kad pirmas dalykas, kurį sakiau, buvo tas pokštas? Jis buvo akivaizdžiai panašus į “Ne”.

Jie nepradėjo vestuvių planavimo iki penkių mėnesių. “Mes tiesiog pasiėmėm vasarą. Mes persikėlėme į naują namą ir šiek tiek išleidome vestuves. Aš manau, kad visi pradeda planuoti taip anksti, kad jie iš tikrųjų nesulaukia tų akimirkų, kad pasakytų, wow, mes užsiimame, mes tiesiog gyvensime “.

SUSIJĘS: Stebėkite: kaip vienas “InStyle” redaktorius rasdavo savo svajonių vestuvių suknelę

panorama would LOVE to edit out side distractions.jpg
Dino Gomez

Vieta
Pora žinojo, kad nori turėti paskirties vestuves, nes uostai gyvena Kalifornijoje, o Robbino šeima buvo Čikagoje. Taigi jie nusprendė eiti “neutralią” vietą, kurią kelis kartus jau aplankė. Pasirinkimas buvo lengvas – gražus Hacienda paplūdimio klubas ir rezidencijos Cabo San Lucas, Meksika. Prabangus kurortas įsikūręs idyliškame Medano paplūdimyje, iš jo atsiveria gražūs vandenyno vaizdai.

“Aš norėjau, kad tai būtų labai atsipalaidavęs, atsinešęs atgal, paplūdimio vibe”, – sako “Port”. Ji padėjo planuoti savo seserį Ashley.

Į ceremoniją, kurioje dalyvavo 165 poros draugų ir giminaičių, įvyko paplūdimys ir registratūra prie kurorto restorano “Hacienda Coccina”, kuris atsiveria į baseiną. “Mes turėjome šias nuostabias styginių šviesas ir ryškias, įdomias spalvas su daugybe žvakių. Tai buvo labai romantiška. “

SUSIJUSIOS: viskas, ko reikia žinoti prieš jus atsakydama į kelionės tikslą

pabučiuoti 3.jpg
Dino Gomez

rings.jpg
Dino Gomez

tortas cutting 1.jpg
Dino Gomez

Suknelė
Skirtingai nuo daugelio nuotaikų, iš tikrųjų neatsirado nesuskaičiuojamų susitikimų ir šimtų suknelių, kad surastų vieną. 
“Aš myliu Pronoviasą. Aš turėjau pora suknelių protą iš savo kolekcijos, kurią tikrai norėjau išbandyti. Jie iš tikrųjų man siuntė keletą suknelių savo namuose Čikagoje “, – sako Jade.

Nugalėtojas buvo nuostabi undinė iliuzijos kaklo suknele su gražiu traukiniu ir nėriniais.

as dress 2.jpg
Dino Gomez

nuotaka full dress.jpg
Dino Gomez

“Aš įdėjau į savo kūną ir mano kvėpavimas”.

Vietoj uždangos Jade pasirinko spalvingą deimantinį galvos apdangalą (pagal Pronovias), kurį ji dėvėjo kaip galvos apdangalą. 
“Aš manau, kad priežastis, dėl kurios aš nusprendžiau neatsižvelgti į šydą, yra tai, kad aš tik maniau, kad šiek tiek išvysiu vestuves, ir aš vis tiek norėjau tai laikyti Kalifornijos paplūdimio vibe”, – aiškina ji..

SUSIJĘS: 8 privalo fotografuoti vasaros vestuves

nuotaka in dress.jpg
Dino Gomez

Vestuvių vakarėlis
Kaip jau tikriausiai supratau, Jade buvo labai nuleidusi nuotaka. Reikia daugiau įrodymų? Ji leis jos jaunikliams pasirinkti savo drabužius. Jos sesuo Whitney pasidarė savo dizaino foną ir pasiūlė spalvų paletę iš įvairių bliuzo, pinkių ir žalumynų. Tada visi iš jos 11 išmaršyklių pasirinko suknelės šiose atspalvių.

“Whitney buvo žalia, persikų ir geltonos aliejaus + olivijos suknele. Visi buvo kažkas kitokio pobūdžio, tačiau visi jie atrodė nuostabiai “, – sako” Port “.

nuotaka siblings.jpg
Dino Gomez

Jos vyras Brettas nusipirko nestandartinį tvoros kostiumą iš Čikagos “Avant” boutique, be kaklaraišties, ir rudojo Gucci kalavijo, kurį jis dėvėjo be kojinių.

SUSIJĘS: 5 stiliaus pamokos netinkamoms pamerginėms suknelėms

Dekoras
“Aš tikrai norėjau, kad būtų romantiška, paplūdimio ir vibe su daugybe žvakių. “Palmių lapai” taip pat buvo labai svarbūs vestuvių metu “, – aiškina Portas.

palyda cards 3.jpg
Dino Gomez

stalviršis 2.jpg
Dino Gomez

Pusėje stalų registratūroje buvo palmių palikimo bėgikai, o kitoje pusėje buvo palmių lapai po plokštelėmis.

stalviršis 1.jpg
Dino Gomez

“Chuppah”, kurią, pasak Portas, buvo jos mėgstamiausias dalykas vestuvių metu, jo priekyje buvo pakabintas makamedžio gabalas.

“Iš esmės turėjome tik palmių lapų, žalumynų ir kai kurių gėlių. Tai buvo taip paprasta, bet tai buvo taip tobulai.

ceremonija vows 2.jpg
Dino Gomez

saulėlydis 9 .jpg
Dino Gomez

t fireworks 5.jpg
Dino Gomez

Nuotraukos pagal Dino Gomez