Šie įperkamos paskirties vestuvių vietos užtruks jūsų kvėpavimą

Įperkamos Wedding Destinations
Rob Hammer / Getty, Cass Loh

Dobrina Zhekova

Birželio 29 d., 2017 m. @ 13:45

Tai yra teisinga sakyti, kad visi myli paskirties vestuves – savo svečiams – tai puikiai priimtinas pasiteisinimas, kad kelios dienos atostogauti ir atsipalaiduoti gražioje vietoje ir tau ir tavo S.O. tai yra jaudulys, kai jūs pradedate savo gyvenimą kartu romantiškame paplūdimyje toli, toli nuo jūsų kasdienio gyvenimo šurmulio ir šurmulio. Iš esmės paskirties vestuvės yra abipusiškai naudingos.

Vienintelė problema? Šis vaizdas puikus savaitgalis šventėms St. Barts gali baigtis jums atgal gana daug. Pagal Mazgas, vidutinė vestuvių kaina, skirta 2016 m. tarptautinės paskirties vestuvėms, buvo 25 800 USD. Poros išleido vidutiniškai 403 JAV dolerį vienam svečiui ir 1427 JAV dolerių už kelionės kainą.

VIDEO: Kas daro vestuvių suknelę tokia brangi

Nereikia nė sakyti, kad jei esate griežtas biudžetas arba sutaupote pirkti savo pirmąjį namus kartu, galbūt turėtumėte mąstyti prieš pradėdami kurti vietos indėlį. Tačiau neleiskite statistikos atgaivinti.

Yra ir geros naujienos, taip pat prieinamos ir yra gražios paskirties vietos. Jūs vis dar galite turėti savo svajonių vestuves, o ne išleisti savo namą.

Slinkite žemyn, kad peržiūrėtumėte septynias labiausiai į biudžetą orientuotų vietovių, kurių apsvarstyti dėl savo sutuoktinių.