Čia yra geriausi spalvų deriniai pavasario vestuvėms

Didžiosios dienos spalvų paletės parinkimas yra vienas iš pirmųjų (ir svarbiausių) dalykų, kuriuos turite padaryti. Jūsų vestuvių spalvos kartu su jūsų tema bus bendri vardai viskam, dekoravimui, pranašumai, netgi jūsų meniu ir tortas. Taigi, ankstyvą paletės rinkimą iš tiesų daro jums daug lengviau nuspręsti apie visas šias detales vėliau ir sušvelnins kai kurias stresas, susijusias su vestuvių planavimu, teigia “WeddingWire” tendencijos ekspertas Anne Chertoff..

“Daugybė spalvų derinių dirbs su įvairiomis temomis ir įvairiomis aplinkybėmis. Pavyzdžiui, galite naudoti pastelinę paletę kaimiškame tvartame ir didžiojoje balų salėje. Tai, ką jūs nusprendėte kurti su tomis spalvomis, tai padės svečiams pamatyti jūsų viziją “, – paaiškina ji.

Žinoma, du pagrindiniai veiksniai, kuriuos reikia nepamiršti, yra vieta ir sezonas.

SUSIJĘS: Prettiest pavasario 2017 vestuvių suknelės nuo vestuvių mados savaitės

Vestuvės Color Combinations 8
onelove fotografija

“Jūs nenorite kovoti su vieta, todėl, jei pasirinksite vietovę prieš spalvas, dirbsite kambaryje. Arba, jei žinote kokias spalvas norite, ieškokite vietų, kurios puikiai tinka šioms spalvoms”, – teigia Čertofas.

Pavasaris yra puikus metų laikas drąsiai eiti. Dienos tampa šiltesnės ir ilgesnės, o saldaus gėlių aromatas užpildo orą. Tai sezonas tulpėms, vyšnios žiedams, amariliui ir orai (ir daug daugiau), todėl viskas, ko jums reikia padaryti, kad surastumėte savo vestuvių spalvas, atrodytų aplink. Ir nebijokite pasirinkti ryškių atspalvių, nes bijo, kad jis gali įveikti dekoro. Pasak “Chertoff”, paslaptis turi turėti vieną spalvą kaip neutralią, kad balansuotų kitus paletėje.

Vestuvės Color Combinations Lead
“LLoyd” fotografai

Pavyzdžiui, oranžinė ir žalia ar oranžinė ir mėlyna yra puikus dienos vakaras; ji sako, kad turkis ir raudona gali būti įdomus žaisti, o auksas ir persikas gali paversti vintage vestuves pavasarį. Jei susidursite prie jūros, vietoj to, kad pasirinktumėte klasikinį mėlyną ir baltą, pabandykite mėlyna ir geltona.

SUSIJĘS: Gražus vestuvių gėlių sezonas, neapsunkinsiantis banko

O kadangi mes paminėjome klasikų, yra tam tikrų spalvų derinių, kurie vadinami klasikinis dėl priežasties, jie visada dirba, nepriklausomai nuo temos ir sezono. Juodai balta, sako Chertoff, yra pora, kuri gali būti gana formali bet kuriuo metų laiku. Pilka ir geltona sukuria sudėtingą ir žaismingą paletę, skirtą dienos vestuvėms, o turkis ir jūros stiklo žalia yra gražus vestuvių paplūdimys.

Vestuvės Color Combinations 4
“Traci” ir “Troy” fotografija

Nors dauguma vestuvių planuotojų greičiausiai norėsite apriboti šešių spalvų atspalvį iki dviejų ar trijų, Čertofas ​​siūlo, kad, jei negalėsite prisiminti, galite pasirinkti keletą paletių ir pasukti juos per vestuves.

“Jūs turėsite vieną paletę tik vestuvių ceremonijai, kitai kokteilio valandai ir trečią paletę priimant. Jei planuojate po vakarėlio, galite pridėti ketvirtą”, – sako ji.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

81 + = 84