Čia yra geriausi deimantų išvaizdos panašūs brangakmeniai, kurie neapsunkins banko

Brangakmeniai That Look Like Diamonds
Getty Images 

Dobrina Zhekova

Lapkričio 30 d., 2017 m. @ 9:15
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Vestuvinis žiedas neturėtų kainuoti rankos ir kojos, o kai jūs ar jūsų svarbus žmogus negali sau leisti išleisti pinigus į namus, kuriuos reikia išpirkti išpirkos, tai neturėtų atgrasyti nuo pasiūlymų. Vietoj to ieškokite vienodai spalvingų deimantų alternatyvų, nes, priešininkaujant, tai yra deimantas, kuris daro žiedo kainą skyros.

“Brangieji akmenys yra daug pigesni nei deimantai, ir jūs galite tikėtis sutaupyti daug pinigų, kai juos naudosite savo sužadėtuvių žiede”, – sako Nadine Kahane, internetinių juvelyrų “Stone & Strand” steigėja ir generalinė direktorė. “Pavyzdžiui, naujojo 1 karato deimanto apvalkalas jums kainuoja apie 3000 dolerių ir daugiau, o ekvivalentinis safyras gali jums kainuoti nuo kelių šimtų dolerių!”

VIDEO: “Prince Harry” ir “Meghan Markle’s Engagement”

 

Kadangi dauguma brangakmenių taip pat yra įvairių spalvų, kaip deimantai, jūs ne tik klasikinis bespalvis variantas. Kahane paaiškina, kad populiarios spalvotų deimantų alternatyvos yra morganitai, akvamarinai, ametystai, turmalinas ir citrininiai akmenys. Bet jei jūsų mintis yra balta, apsvarstykite safyrus, topazą, cirkonį ir kvarcą.

“Kai kurie deimantiniai gabalai, tokie kaip apvali, princesė ir ovalios formos, yra sukurtos taip, kad būtų daugiau sparklys nei kiti, kaip smaragdas supjaustyti, o jei jūs ieškote pakeisti deimantą į brangakmenį, šie nepakankami gabalai bus geriausias jūsų pasirinkimas. bet kokios formos rožinės puoštos brangakmenių, arba smaragdas ir asscher-cut brangakmeniai, “Kahane priduria.

SUSIJĘS: Štai kaip rūpintis savo sužadėtuvių žiedu

Žinoma, neturėtumėte tikėtis, kad brangakmenis turi tas pačias savybes, kurių turi deimantas, bet neleiskite, kad tai sustabdytų jus.

“Pagrindinis žingsnis perkant brangakmenio žiedą yra tas, kad jie yra minkštesni nei deimantai ir gali lengviau lūžti ar lustas. Deimantai yra arti keturių kartų sunkesni už safyrus ir rubinus, o kitas yra patvaresni variantai”, – sako Kahane. Taigi, iš esmės būk atsargus ir palikite savo žiedą namuose, jei jūs einate į alpinizmą.

Vienintelis brangakmenis, kurį ji galėtų išvengti, yra opalas, nes, nors gražus, jie yra labai trapūs ir gali prarasti vandens spalvą. 

Dabar patikrinkite keletą mūsų mėgstamiausių sužadėtuvių žiedų, kurie jums kainuos dalį deimantų.

SUSIJĘS: 5 klausimai, kuriuos reikia užduoti prieš pasirenkant savo dalyvavimą ir vestuves