Ši svetainė sukurs jūsų pasirinktinį vestuvių suknelę ir pristatys ją tiesiai į jūsų kambarį

Vestuvių suknelių apsipirkimas yra įtempta ir daug laiko stengiasi, kad kartais reikia laukti dienų ar savaičių, kad galėtumėte paskirti į aukščiausios klasės vestuvių saloną, kad galėtumėte susidoroti su įmintingu parduotuvės padėjėju, reikalaudama nusipirkti suknelę verta mažos vestuvių pati . Dabar viena svetainė bando pakeisti tai, ir mes negalėjome būti labiau jaudintis.

Pristatome Floravere.com – pirmąją prabangios vestuvių prekės ženklą, pristatantį vestuvių suknelę tiesiai į jūsų slenkstį.

“Vestuvinė suknelė yra vienas iš labiausiai išskirtinių pirkimų, kuriuos duos moteris, tačiau apsipirkimo procesas dar nebuvo atnaujintas, kad atitiktų šiuolaikinių nuotaikų poreikius”, – teigia Molly Kang, “Floravere” įkūrėjas. apsipirkdamas savo suknele, aš negalėjau padėti savęs paklausti: “Kodėl negaliu nusipirkti prabangios vestuvinės suknelės, kaip nusipirkau kitus drabužius: internetu, tiesiogiai iš kūrėjų ir be būtinybės individualiai ieškoti stilių ar padaryti Paskyrimų savaitės iš anksto? “” Pasakyk, Molly.

SUSIJĘS: Yra internetinė vestuvių suknelė, skirta * kiekvienam * asmenybei

Štai kaip tai veikia: galite naršyti savo kolekciją internetu, pasirinkti iki trijų stilių, kuriuos norite pabandyti namuose, ir tada per tris ar keturis mėnesius gaukite savo pasirinktą užsakytą suknelę. Ir jūs nesiruošiate išleisti daugiau nei 4000 dolerių už bet kurią suknelę.

floravere-embed.jpg
Mandagumas

“Floravere” komanda apima buvusius amatininkus iš “Monique Lhuillier”, “Dior”, “Zac Posen” ir “Reem Acra” ateljerų, todėl jūs žinote, kad jūsų suknelė yra gerose rankose. Prekės ženklo inauguracinėje kolekcijoje yra įvairių dizainų ir siluetų, kuriuos patinka kiekviena šiuolaikinė nuotaka.

Kadangi ji siūlo įvairius pritaikymus, pritaikytus kiekvienam stiliui, įskaitant traukinio ilgį, rankovių ilgį, juosmens juosmenis ir monogramą, jūs iš tiesų galite sukurti vienkartinę suknelę, kuri nusipirktų pravažiavimą.

Dabar viską, ką jums reikia padaryti, tai kviesti visus savo BFF, pakelti šampano butelį ir išmėginti mėgstamą vakarėlį.