Ši nauja priemonė paprasčiausiai pasirinko jūsų vestuvių datą ir vietą daug lengviau

Jei manote, kad surasti tobulą suknelę yra sunkiausia vestuvių užduotis, su kuria turėsite susidoroti, tada jūs akivaizdžiai dar nepradėjote ieškoti vietų. Bandymas užsisakyti savo svajonių vestuvių vietą dieną, kuri dirba jums (ir jūsų šeimai), yra balansavimo veiksmas, kuris reikalauja daug laiko, pastangų ir derybų. O, ar paminėjome pinigus? Pasirinkus vestuvių datą taip pat įtakoja, kokius pardavėjus galima užsisakyti, taip pat viešbučių ir kelionių išlaidas. Taip, taip, tai yra natūra didelis sandoris.

VIDEO: Vestuvių planavimo į biudžetą patarimai

 

Štai kodėl “WeddingWire” naujos vietos prieinamumo tikrintojas yra žaidimų keitiklis. Tai leidžia ieškoti vestuvių datos pasirinkčių pagal vietą ir norimą mėnesį. Rezultatas parodo ne tik tas vietas, kuriose galima rasti (ir jie dirba beveik 20 000 visoje šalyje), bet taip pat informuoja jus apie svarbius tos dienos įvykius, kurie gali būti tikrai naudingi, jei jūs planuojate paskirties vestuves kitame mieste, kuriame oficialiai Vietos šventės kartais gali trukdyti pardavėjams.

Spalvoti kodai, skirti susituokti, yra vertinami nuo mažiausiai iki populiariausių, siekiant padėti poroms laukti galimo didžiausio ir ne piko prieinamumo ir kainų. Tai net parodo jums įžymybių jubiliejus tuo atveju, jei jūs tikrai norėtumėte pasidalinti ta pačia vestuvių data kaip Bey ir Jay Z (#nojudgement).

SUSIJĘS: “Celeb” mėgstamiausia vieta “Oceanfront”, kurioje yra jūsų vestuvių svajonės

Pagal “WeddingWire” 2017 m. “Newlywed” ataskaitą, šeštadieniai vis dar yra labiausiai populiari savaitės diena susituokti, o 65 proc. Porų pasirinko tą dieną. Jūs tikriausiai būsite nustebęs, kad vasarą jau nebėra populiariausias metų laikas. Spalis ir rugsėjis yra du geriausi mėnesiai, o trečiasis – birželio mėn.

“Per metus vyksta tik 52 savaitgaliai, o daugiau nei milijonas vestuvių, tai reiškia, kad surasti idealų vietą jūsų pasirinktoje datoje gali būti sudėtinga”, – sako “WeddingWire” tendencijos ekspertas Anne Chertoff. Jos numeris vienas patarimas, kai kalbama apie vestuvių datos pasirinkimą? Būti lankstus.