7 būdai išvengti vestuvių torto #Fail

Iš visų vestuvių planavimo užduočių jums reikia patikrinti prieš jūsų didelę dieną, pasirinkdami skanų tortą tikriausiai labiausiai saldus. Bet kaip įdomu, kaip mėginių ėmimo kvapus ir įdomus užpildas, vis tiek turėtumėte nepamiršti, kad jūsų pyragas bus centre priimančioje (jau nekalbant apie tai, ką jūsų svečiai turi dėl deserto). Taigi, norėdami padėti jums pasirinkti tą, kuris yra ne tik nuotraukose, bet ir skoningai, mes paprašėme, kad vestuvių tortų dizaineriai dalintųsi jų patarimais.

SUSIJĘS: “Go Naked”: 10 spalvingų nerūdijančių vestuvių pyragų kaip Angelina Jolie

1. Pateikite savo “Pinterest inpo” su jumis, tačiau laikykitės atvirumo.

“Net ir tada, kai nuotaka turi aiškią ir aiškią idėją, yra kūrybiškumo erdvė, nes mes visada galime ieškoti kelių kitų galimybių. Klientai mėgsta, kad mes ėmėmės šias idėjas, pridūrėme keletą posūkių, sukūrėme “wow” kūrinį, ir jie sako “taip, viskas!” Tai mano pyragas! “, – sako” Mano dukračių pyrago “savininkė Denise Smith,” tik dukra “ir” torto “studija.

Žinojimas, ko nori, yra puikus, bet apsvarstykite savo dizainerio pasiūlymus. Galų gale įsitikinkite, kad jūs baigėte gražią ir skanų smulkintuvą, yra ne tik jų darbas, bet ir jų tikslas. Ir būkime sąžiningi – dauguma iš mūsų neturi jokios idėjos apie įgūdžius ir meistriškumą, kurių reikia, kad sukurtumėte įprastą vestuvių pyragą, todėl palikite tai profesionalams.

wightcropped.jpg
Mano dukros pyragaičiai / Sara Wight

2. Pasimėgaukite skoniais.

“Nors pagrindiniai skoniai [šokoladas ir vanilė] vis dar yra skanūs, aš visada siūlau, kad vienas pyragų lygis būtų kažkas unikalaus, ko norėtų pora, ty mūsų Migdolų pyragas su sūdytu Karamelės Buttercream įdaru ar” Funfetti “pyragą su” Oreo Buttercream “,” sako Jennifer “Hudson Cakery” “Bunce”. 

Galų gale, kaip dažnai gaunate galimybę užsisakyti įprastą vestuvių tortą ?! Jūs taip pat galite šiek tiek juokauti ir linksminkitės.

SUSIJĘS: Gražus vestuvių gėlių sezonas, neapsunkinsiantis banko

3. Apsvarstykite savo vietą.

Nepamirškite, kad jūsų pyragas yra vestuvių dekoro dalis, todėl ne tik jis turėtų atitikti jūsų vestuvių temą ir spalvas, bet taip pat turėtų atrodyti gerai, kai ji rodoma jūsų priėmimo vietoje.

“Jei tai didžiulė su aukštomis lubomis, aukštas tortas būtų tinkamesnis ir neprarastų dekoro”, – aiškina Niujorko miesto saldainių ir konditerijos Deborah Lauren.

Yasmanian.jpg
Courtesy of City Sweets & Confections

4. Jei turite griežtą biudžetą, pasirinkite mažesnį pyragą.

“Turėdamas mažesnį dekoruotą pyragą ir papildydamas pusiausvyrą porcijomis su kitais desertais ar virtuvės pyragaičiais, tai puikus būdas išlaikyti išlaidas”, – sako Smithas. Jei einate į virtuvinį pyragaičių trasą, tiesiog patvirtinkite savo dizaineriui, kad iš puošto pyrago ir virtuvės pyrago gabalo nebus skirtumų.

Keletas būdų, kaip taupyti pinigus, yra paprasta laikyti skonį ir pasirinkti mažiau saldus pyragas. Pavyzdžiui, vietoj to, kad turi rožių girliandą, pasirinkite keletą didesnių cukraus gėlių, siūlo Lauren.

5. Tai yra tavo vestuvių, todėl nemėginkite palinkėti kitiems žmonėms.

Kas dabar? Jūsų antroji pusbrolis nėra šokolado gerbėjas, o jūsų geriausias draugas minėjo, kad nekenčia lazdyno riešutų įdaro? Nepasisekė. Padarykite savo ramybę tuo, kad negalite (ir galbūt neturėtų) prašome visus savo svečius. Tai yra tavo speciali diena, o ne jų diena. 

Laurenas teigia, kad viena iš labiausiai paplitusių klaidų, padaryta poroms, kai jie renkasi pyragą, nevyksta su tuo, kas jiems patinka. “Žmonės dažnai nebus užsisakyti neįprasto skonio, nes nors jie absoliučiai meilė tai, jie bijo, kad jų svečiai nebus “, – priduria ji.

05-23-16-rustic-buttercream-hudson-cakery.jpeg
Courtesy of Hudson Cakery

6. Išsaugokite aukščiausią pakopą.

Koks yra geriausias būdas švęsti savo pirmąsias jubiliejaus kaip susituokę pora, dalydamasi tavo vestuvėmis? Taip, tai yra visiškai įvykdoma, bet jūs turite galvoti iš anksto.

“Jei jūsų maitinimo įstaiga priima aukščiausią pakopą po jūsų nuotraukos, įdėkite pakopą į du sluoksnius sandariai įvyniota plastiko, įdėkite į nedidelę dėžę, apvyniokite dėžutę folijoje ir per metus įdėkite į šaldiklio užpakalinę dalį. Leiskite atšildyti maždaug tris valandas, kol planuojate valgyti ir skrudinti savo pirmuosius santuokos metus! “Siūlo Bunce. Genius, ar ne??!

Sloan2.jpg
Courtesy of City Sweets & Confections

7. Jei esate ne pyragui gerbėjas, ten yra alternatyvos.

Aš vieną kartą atvykau į vestuves Prancūzijoje, kur buvo gražiausias makaronų bokštas, o ne pyragas, ir atrodė uh-mazing.

Pasak Smito, mini pyragaičiai, ledų sumuštinių slapukai, bekonas burbonas, kukurūzai, aštrūs čili desertai yra tik keletas variantų. “Saldumynų stalo darymas – manote nostalgišką, vaikystės mėgstamą ar galbūt tą desertą bendrai naudojus savo pirmąją datą – labai asmeniškai. Spenelių bokštai visada yra žiaurūs įvykiai “, – paaiškina ji.

Simanowatermark.jpg
Mano dukrų pyragaičių dovana

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

54 − = 44