7 apakinti auklės liemeniečiams

Platus Wedding Heels
Mandagumas

Lashauna Williams

Liepos 14 d., 2017 m. @ 9:30 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Jūsų ypatinga diena yra užpildyta momentais, kurie tampa gražiais prisiminimais. Tačiau vienas iš prisiminimų, kuriuos esame tikri, kad norėtumėte atsisakyti, yra skaudžios pėdos! Apskritai, ieškant daugiau plaukiojančių avalynės, gali būti nelengvas ir nepaprastai didelis. Batų, kurie labiau tinka jūsų vestuvių dienai, paieška gali būti beveik neįmanoma.

VIDEO: Coinage: Štai kiek jūs išleidote batai

Na, mes esame čia, kad pateiksime jums keletą geriausių rinkų, kurias turi pasiūlyti rinka. Nesvarbu, ar jūsų vaizdas yra kaimiškas ar regališkas, klasikinis ar Viktorijos laikų, turime batų jums. Daugelis šių nuostabių batų išaugo iki 15 dydžio, ir visi jie būna plačiau tinka, kad jūsų kojos tikrai ačiū už.

Patarimas “Pro”: Batai “Prey” netgi leidžia jums pritaikyti savo pirštus! Pasirinkite iš įvairių spalvų ir tekstilės, kad sukurtumėte sapnų kulnais. Nors esate ten, kodėl gi neperkau sau tinkamos poros medaus mėnesiui? Okeano šampano pietūs prašo prabangių sandalų. 

Slinkite žemyn, kad apsipirktu septyni nuostabūs kulniukai, kurie taps jūsų kojomis iki paskutinio šokio.