13 ženklai, jūs esate Bridezilla

Gerbiami, nuoširdūs nuotaikiai, mes gauname tai – vestuvių planavimas yra stresas. Jūs norite, kad jūsų ypatinga diena būtų puiki, Instagram-vertas dalykas, kurį svečiai prisimins visą likusį gyvenimą. Žinoma, jūs ir tie, kurie aplink jus, turi dirbti labai sunkiai per mėnesius iki savo vestuvių, kad tai užtikrintų tavo tobula vizija ateina į gyvenimą. Taip, kai kurie gali jus rasti šiek tiek pernelyg griežta, kartais įžeidžianti, bet galas pateisina priemones, tiesa?

Kitas dalykas, kurį žinote, vis mažiau ir mažiau jūsų draugų kalbasi su tavimi, ir jūs jaučiate, kad net tavo mama jus vengia. Kas tai viskas? Mes nekenčiame būti tie, kurie jį sulaužė, bet jūs galbūt paversti brideziliu.

Perskaitykite 13 galutinių ženklų, kurie rodo, kad turėtumėte šiek tiek jį surinkti. 

VIDEO: Kas daro vestuvių suknelę tokia brangi

1. Paprašykite savo jaunatviškių, kad galėtumėte sumokėti už savo 10 000 dolerių vestuvių suknelę.

2. Jūsų treniruotės treneris siūlo jums pradėti medituoti … keletą kartų per dieną.

3. Jūsų “bridesmaids” nustoja atsakyti į jūsų grupės el. Laiškus ir jūs jų nesimatėte vėlyviems žmonėms amžiaus ribose.

4. Kadangi jūs nevalgote angliavandenių, niekas negali valgyti angliavandenių priešais jus.

5. Jūs nesate matęs ar kalbėjęs su savo sužadėtuvu per dienas, nes staiga jis per daug užsiėmęs darbe.

6. Kiekvieną dieną socialinėse žiniasklaidos priemonėse esate nekompetentingi visi, kas yra aplink jus, ir jūs pažymėjote savo “bridesmaids” ir “pardavėjus”.

 

per GIPHY

 

SUSIJĘS: Vestuvių etiketas: 5 dalykai, kurių niekada neturėtumėte paprašyti savo “Bridesmaids”

7. Tu tik pasakykite apie savo vestuves ir nekenčiu asmens, kuris bando pakeisti temą.

8. Jūs paprašykite savo imbiero nuotakos sukūrę plaukus, kad atitiktų likusias bridesmaids.

9. Jūs tikitės, kad jūsų bridesmaids bus prieinami bet koks dienos ir nakties metu, kad būtų aptartos “labai” svarbios vestuvių detalės, tokios kaip jūsų kokteilių servetėlės ​​atspalvis, lako spalvos derinimas ir traukinio siuvinėjimas.

 

per GIPHY

 

10. Jūs pasirinkote juokingas bridesmaids sukneles, kurios kainuoja kelis šimtus dolerių kiekvienam, nesvarbu su jūsų vestuvių vakarėliu.

11. Jūs tikitės, kad jūsų vestuvių vakarėlis atiduos jums žavingą vestuvių dušo, jauniklių pietų vakarienę ir paskirties bakalėjos vakarėlį ir sumokės už juos visus patys.

12. Jūsų šeima ir draugai pradeda intervenciją, kur kažkaip tu galų gale pasakoja jiems, kaip nusivylęs tu yra su jais, nes nėra labiau aktyvus su vestuvių planavimu.

13. Per kiekvieną vestuvių dekoro nuotrauką peržiūrėjote “Pinterest”, ir jūs pastebėsite, kad jie visi yra nuobodūs ir neatitinka jūsų standartų.

 

per GIPHY