Zendaya atskleidžia “Magic Step” savo keturių minučių makiažo metu

Jei mes išleidome vieną vertingą pamoką “Teen Choice Awards”, tai yra tai, kad “Zendaya” yra meistras-makiažas. 20-erių metų vyras padarė savo makiažą renginiui ir sukūrė šiltai tonuotą išvaizdą, kad padovanotų savo diskotekinio stiliaus garbanos. Taigi įrodymas, kad “Zendaya” yra vienos moters glamas, mes esame pasiryžę atkreipti dėmesį į grožio pamokas, kurias buvusi “Disney” žvaigždė paskelbia savo programoje ir svetainėje.

“Z” naujausio “Bare Beauty Beat Tutorial” užduotis yra visiškai susijusi su švyti su minimaliais produktais ir minimaliais įrankiais. Pirmasis žingsnis: kad veidas būtų švarus.

Tada sekite Zendaya per keletą greitų veiksmų, kurie apima šiek tiek daugiau nei korekcinių, miltelių, bronzatorių ir kremo švyti. (Grietinėlė yra labai svarbi, protas tariant: “jis tampa brangesnis” nei milteliai, sako Zendaya.)

Zendaya ištiesia savo išvaizdą su tam tikromis tušas ir akių milteliais, o tada atskleidžia “magišką žingsnį”. Ir tai … drumrollai prašau … Aquaphor! Ar tai gali būti tai, kas Zendai suteikia jo švytėjimą? Įrankis, suteikiantis jai didžiąją galią, kad ištrauktų sugadintus elnių megztinius?

Žvaigždė gamina vaistinę produktą tose pačiose vietose, kur ji pritaikė žymeklį. “Tai kaip prakaitas, bet tai nėra”, – sako ji apie subtilus blizgesį. Paskutinis žingsnis yra aiškus blizgesys, kuris yra Zendaya labai rimtai apie. Ji skamba švelnų gaminį “nuostabiu, nuostabiu įrankiu, kuris padaro visas lūpas nuostabias”.

SUSIJĘS: “Zendaya’s Bouncy Curls” džiaugiasi prekės ženklu, kurį jau galite naudoti

Tinkamai pažymėta!