Torrey DeVitto apie gana mažai melagių pabaigą

Torrey’ui DeVitto’ui žaidžiant superskritinę Melissą Hastingsą Gana mažai melagiai nebuvo tiksliai iššūkis. Kadangi, nepaisant atrodytų begalinio melo tinklelio, esančio aplink vyresniosios Hastings seserės šou, visa tai atrodo kaip vaiko vaidyba, palyginti su DeVitto’s kita nepamirštamas vaidmuo kaip psichozė aukle Carrie Vienas medis kalnas. Ir iš tikrųjų, televizijos piktadarių pasaulyje niekas niekada negalėjo rodyti aksesuarinės buvusios auklės, kuri užmušė savo buvusį krūvį per kukurūzų lauką. 

Laimei, DeVitto šiuo metu yra visiškai įsitraukęs žaisti piktadarį. “Tai labai linksma,” neseniai sakė ji, kai ji sustojo StiliujeNiujorko centrinė būstinė. “Man labai patinka tai, kas vaidina malonų meilės susidomėjimą ar kažką nuobodu. Jūs gausite visą savo agresiją ir atlikite veiksmus, kurių jūs niekada neturėtumėte realiu gyvenimu. Tai gerai.”

TK
Richard Shotwell / Invision / AP

Nors ji tikrai grojo viena iš Gana mažai melagiai“Daugiau įtartinų personažų, žiuri vis dar yra, kai kalbama apie Freeform serijos” uber-villain “, A.D. ir Melissos identitetą, kuris dar neveikia (bent jau mūsų protuose). DeVitto, žinoma, neatsisakys jokių spoilerių. “Aš nieko negaliu pasakyti”, – sakė ji. “Jie yra tokie glaudūs viskas.”

Galbūt ji negalės valgyti finale, bet DeVitto personažas iki pat pabaigos buvo nustebęs. “Aš visada jaučiau, kad norėčiau suvokti ją, tada aš perskaičiau naują scenarijų ir manau,” O, ji yra visiškai kitokia nei aš maniau “, – sakė DeVitto. “Tai vienintelis personažas, kurį aš grojau taip ilgai, kad vis tiek jausiu kaip aš nežinau. Ji visada keitėsi, ir aš ne visada galėjo suspėti. Kai norėčiau gauti naujos informacijos, aš norėčiau paklausti: “Ar neturėčiau padaryti, kad paskutinis epizodas būtų visiškai kitoks?”

 tj
Adomas Tayloras / ABC

Kitą savaitę serialas “Finale” pristatys DeVitto, kuris taip pat žvaigždės Chicago Med-buvo daugiau nei pasiruošęs suvynioti savo personažo siužetus ir įtvirtinti ilgai įtarimus poilsiui. Ir nors ji negali atskleisti, kas yra Melissos parduotuvėje, ir likusius liudytojų, ji žada, kad epizodas bus pakuojamas paskutinę sultingos dramos dozę. “Kai atėjo scenarijus, tai buvo labai storas “, – sakė DeVitto. “Mano bendradarbiai Chicago Med pamačiau, kad jis sėdi ant mano kėdės, ir jie atrodė: “Kas tai yra? Ar tai yra Biblija? “

Perskaitydamas scenarijų, DeVitto mano, kad gerbėjai pagaliau uždaromos iki šiol apie kai kurias didžiausių paslaptys iš Rosewood. “Manau, kad žmonės bus taip maloniai nustebinti”, – sakė ji. “Tai tikrai atsako į visus klausimus, ir aš labai džiaugiuosi. Tai labai patenkinama. “Galas gali būti patenkintas, bet ar tai, ko ji tikėjosi? “Aš dar nematė fanų teorijos, bet tai nukentėjo ant galvos”, – sakė DeVitto. “Aš tiesiog tai pasakysiu”.