“The One Food” Kimberly Snyder sako, kad jums reikia po gimdymo

Daugeliui moterų motinystė yra vienas iš didžiausių gyvenimo palaiminimų. Tačiau bet kokia nauja mama sutiks, kad nėštumas numalšina kūną – ne šokiruojantis, nes tu tik praleido devynis mėnesius, augdamas kitą žmogų.

Taigi, pagimdžiusi savo brangią džiaugsmo paketą, kaip jūs atsidursite kelyje? Norėdami gauti atsakymus, apsilankėme kalbėtis su dietologu, sveikatingumo guru ir kt Niujorko laikas labiausiai parduodamas autorius Kimberly Snyderis, neseniai tapo pačia motina. Slinkite žemyn, kad sužinotumėte, ką ji sako, yra geriausias naujas maitinančias maistas, kurios padės jiems atsikratyti.

VIDEO: “Whitney Port” sužino apie nėštumo nesaugumą

Kadangi nėštumas išstumia hormonus ir pakeičia skrandžio padėtį, virškinimas gali sukelti bet kokius dalykus. “Vienas dalykas naujoms moms, kurios, manau, iš tikrųjų yra gijimas po gimdymo, yra sriuba”, – sako Snyderis. “Sriuba tikrai atšilusi, ji lengvai virsta, ji yra pilna pluošto, tai puoselėja”.

SUSIJUSIOS: “Ready-to-Drink” sriubos, puikios, kai esate kelyje

Sriuba taip pat yra puiki, nes tai yra kažkas, į kurį lengva įtraukti kitus naudingus ingredientus. “Snyderis sako:” Mes galime pridėti tikrai strateginių medžiagų apykaitos ir virškinimo augalų, tokių kaip imbieras, kaip šviežias juodųjų pipirų, pavyzdžiui, kmynų, pavyzdžiui, ciberžolių, kaip ir visos šios prieskoniai ir žolelių, kurios ugdo naują mamą “. Mes niekada nesakosime tų superfoodų rūšių.

Kitas milžiniškas motinystės aspektas yra maitinimas krūtimi, ir, kaip daugelis naujų mamų greitai sužinoti, tai nėra lengva. “Sriuba tikrai puikiai tinka žindymo laikotarpiui, ji puikiai tinka žindyti”, – aiškina Snyderis. “Be sriuba, mes taip pat galime pridėti kokoso aliejaus, ir mes galime pridėti tam tikrų riebalų, kurie taip pat labai svarbūs tinkamam pieno gamybai piene”. Sriuba tikrai daro viską!