“Selena Gomez Goes” plaukioja į autobusą, vaidina svarbų “Heads Up” žaidimą.

Stiliuje“Septintos” viršelio žvaigždė “Selena Gomez” yra ne tik geras sportas – ji puiku. Kaip mes žinome? Kadangi po jos uždengimo šaudyti, dainininkas lengvai peršoko į baseiną treniruojantį autobusą, ne mažiau – pasitraukti Stiliuje Vyriausiasis redaktorius Laura Brownas panardintą juosmens gilumoje.

Selena Gomez
Gomez, “Miu Miu” suknelė, “Messika” pora auskarai ir “Manolo Blahnik” sandalai. Fotografavo Philas Poynteris.

“Tu žinai, ką aš žaidžiau anksčiau,” Heads Up “. Aš esu apsėstas”, – ji pasakė Brownui apie charade panašaus “app” žaidimą, prieš tai, kai jie užsiėmė savo turiniu. Pirma, Gomezas turėjo “tai išeiti”, panteonizuojančios veiklos, tokios kaip vejapjovės pjovimas, siūlymas, dušas ir net ritininiai guoliai, o Brownas prisiminė, ką reiškia dainininko gestai. Pasirodo, yra sunku “ritininis diskas”, kai jūsų apatinė pusė yra po vandeniu.

VIDEO: Heads Up su Selena Gomez: Superstars

Be to, duetas grojo “Superstars” ratu, kuriame Gomez aprašė garsias garsenybes, kol Brownas teisingai atpažino jų vardus. Žiūrėkite aukščiau esančius linksmus klipus.

SUSIJĘS: Selena Gomez yra augusi, myliu ir kontroliuos savo psichinę sveikatą

Daugiau iš “Selena Gomez” pasiimkite rugsėjo mėnesio leidimą Stiliuje, prieinama kioskose ir skaitmeniniam atsisiuntimui rugpjūčio 11 d.