Pasitikėk mus, mes bandėme: vampyras veidas

Nuo to laiko, kai Kim Kardashian West išbandė “Vampire Facial” ir dalijamasi su pasauliu, jis tapo vienu iš šilčiausias medicinos įstaigas. Bet kas tai yra ir ar tai tikrai veikia? Mes jį išbandėme. Anksčiau esančiame klipas dr. Erica Walters iš “Park Avenue Skin Solutions” atlieka “Vampire Facial” (dar vadinamą “microneedling”).

Po to, kai man buvo nudegusio kremo, pradėjau išgauti savo kraują, kuris tada buvo sukamas viduje, iš kurio iš mano kraujo ištrauka PRP, trombocitų turinti plazma. Tada gydymo metu ji kreipėsi į mano veidą. “PRP injekcijos pašalina smulkias linijas aplink burną ir padeda pašalinti bet kokias linijas ar maišelius aplink akis. Tai taip pat padeda sumažinti hiperpigmentaciją ir spuogų randus “, – sakė dr. Walters. Kai PRP išsijungia iš mano kraujo, ji pradėjo mažai injekcijas su adata aplink bet kurias “problemines sritis”. Kaip pamatysite, turėjau daugiau nei keletą ….

Tada renkasi “microneedling” įrankį. “Mikroskopinių įrankių sukelia odos fizinę žalą, sukeliančią uždegiminę reakciją, kuri tada sukelia gijimą, dėl kurio susidaro daugiau kolageno, oda tampa dar jaunesnė ir lankstesnė”, – sakė ji. Parduodamas Taigi ji perkelia įrankį (kuris jaučiasi švitriniu popieriumi) aplink mano odą apvaliu būdu.

Kai visa tai buvo pasakyta ir padaryta (pradžios pabaigos trukmė buvo maždaug 2 valandos, viena valanda truko), “Walters” pritaikė hialurono rūgštį prie mano odos, kad ją nuramintų, tada panaudota lapų kaukė, kuri padėjo sumažinti paraudimą ir patinimas. Kadangi esu grožio industrijoje, po to aš grįžau atgal į biurą be jokių abejonių, daugiausia į mano kolegų siaubą (“Kas nutiko jūsų veidui, pasakė daugiau nei keletas darbuotojų). Taigi, įspėjau, kad būsite raudona ir atrodys šiek tiek žiaurios kelias dienas, todėl planuokite atitinkamai. Aš galų gale panaikindavau tą naktį datą, aš nebuvau pats labiausiai patrauklus savęs po vampyro (jis turi pavadinimą) vampyras tai dėl priežasties).

Tačiau grožis yra skausmas, ne? Kadangi po poros savaičių mano oda niekada nebuvo blaksminga. Ar aš vėl einu? Absoliučiai. Pažiūrėkite visą klipą, kad galėtumėte žiūrėti visą procedūrą.

Žiūrėkite visą epizodą “Mes bandėme”: “Extreme Facials” dabar naujame “PeopleTV” tinkle.