“Michelle Phan” “YouTube” sėkmė lėmė šį gyvybiškai svarbų momentą su mama

Michelle Phan istorija yra ne kas kita kaip įkvepiantis.

Pasirodė grožio magas, kuris tapo pirmąja interneto serijos 500 milijonų dolerių verslu Laikasnauja serija Pirtys, ir atvėrė savo kelionę į sėkmę ir pirmą kartą sužinojau, kad ji važiuojama iki kažko didelio.

“Mano paauglystėje man buvo labai motyvuota rasti geresnį gyvenimą”, – sakė anksčiau minėtas vaizdo interviu Phanas. “Ji norėjo, kad aš tapčiau gydytoju, bet aš toje ateityje nematėme. Aš pažadėjau, kad aš pasirūpinsiu ja, bet vis tiek siekiu to, ką myliu”.

2007 m. “Phan” įkėlė savo pirmąjį “Youtube” vaizdo įrašą be rėmimo pinigų ar nemokamų produktų. “Dar socialinės žiniasklaidos dar nebuvo vadinama socialine žiniasklaida, – sako ji. “Tai buvo vieta, kur žmonės tiesiog prisijungė prie interneto ir susirinko, dalinosi idėjomis, vaizdo įrašais ir turiniu.” YouTube “buvo tik mano kūrybinė vieta”.

Laikas Firsts Michelle Phan 2017 - LEAD
Luisa Dörr už laiką

Tai pasikeitė, kai ji gavo didžiulį pasiūlymą iš pagrindinio grožio prekės ženklo. “Kai jie man pasakė, kiek pinigų aš ketinu daryti, tai buvo toks didelis, kaip tai padarė gydytojas”, – prisimena Phan. “Pirmasis žmogus, kurį norėjau pasakyti, buvo mano mama. Ji yra priežastis, dėl kurios aš dirbu taip sunkiai, ir ji mane taip įkvepia”.

“Aš pasakiau:” Ką darai? ” Ji pasakė: “O aš vis dar dirbu, aš darau kažkieno pedikiūrą”, – sako Phan. “Aš pasakiau jai, kad tai bus paskutinis kartas, kai ji kada nors turės daryti bet kokį pedikiūrą, ir ji neturėtų dirbti kitą dieną, nes aš norėčiau ją rūpintis. Mes abu pradėjo verkti. Tai buvo momentas, kad aš” Aš niekada nepamiršiu. Noriu daugiau žmonių turėti tokių akimirkų. “

SUSIJĘS: Michelle Phan įkelia pirmąjį “YouTube” vaizdo įrašą per metus

Sužinok daugiau apie “Phan” istoriją ir įkvėpimo žodžius verslininkams – į vaizdo įrašą viršuje ir sužinokite daugiau Pirtys time.com/firsts.

Laikas Firsts Book Inside - Embed
Mandagumo laikas