Madonna didžiausių įspūdingų muzikinių vaizdo įrašų

Prieš skaitmeninių parsisiuntimo erą ir “Beyoncé”, muzikos industrija turėjo “Lucky Star”, jei norėsite, graziąja piktograma, aktorė ir verslininkė Madonos vardu.

Nepaisant metų senumo ir besikeičiančių pramonės tendencijų, Madge išliko savo žaidimo viršuje ir šiandien švenčia 35 metų stiprią komercinę sėkmę, jau nekalbant apie šešių vaikų šeimą ir filantropijos istoriją.

Ilgametė “Pop” karalienė savo šimtmečio dešimtmečiui daug nuveikė į žanrą, ir atrodo, kad mes ką tik atradome būdvardį, tinkamą jos įnašams: EXTRA. Didesnė nei gyvenimo medžiaga mergina išleido pačius įdomiausius muzikos vaizdo įrašus formos istorijoje, taigi, garbę jos ir jos neprilygstamą gebėjimą išreikšti save, mes susiaurinome juos iki šešių labiausiai pasibaisėjančių ten.

Pasukite žemyn žemyn, kad pamatytumėte muzikinės ekstravagancijos istoriją.

SUSIJĘS: Madonna prisimena emocinį kovą priimti dukros gailestingumą Jamesui: “Aš niekada nepateikiau”

Kaip Mergelė (1984)

“Venecijos fotografijos” filmas vyksta Madge, nes ji šoko ant judančių gondolių raudonomis spalvomis ir trapėmis apie paauksuotą rūmus puikiai “80-ųjų vestuvių suknele. O, ir yra liūtas – jis tiesiog yra. Taip pat yra žmogus, dėvi liūto kaukę, kuris atsitinka, kad apjuostų visas Madonos versijas. Ar tai yra žvėries metafora? Ar buvo Italijos zookeeper, ieškodamas savo 15 minučių šlovės? Nepaisant to, šis vaizdo įrašas yra toks pat didelis, kaip gauna Madge Vids, ir mes mėgstame kiekvieną sekundę.

Atidaryk savo širdį (1986)

“Madonna” – tai tiesiog “striptizas”, leidžiantis parodyti šį “risqué vid”, pirmą kartą atvirai seksualinę prigimtį, kad būtų galima paminėti jos kūrybą. Įeikite: kūgio liemenėlės ir spenelių kiaušinių erą.

Išreikšk savo save (1989)

nėra vyksta šiame vaizdo įraše? Ši “Sci-fi” koncertas iš režisieriaus David Fincher (Kovos klubas, Kortų namelis) ima Madge iš paukščių gargoyle’io atgal, kad buduaras šoko slystuvu ir stumia savo daiktus didžiuliu kostiumu, monokliu laikydamasis akis. Ji taip pat paima pieną iš dubenėlio, kaip ir katė (dar viena žvaigždė šiame dystopiniame kraštovaizdyje). Trumpajame kino filme apipjaustyti kovos scenos (Kovos klubas galbūt insopas?), ir, kaip per “uzsh”, lakštinis Madonna-centered preeplay.

Kaip malda (1989)

 

Tarp kryžių sudeginimo ir Madžo, sudaryto su juodu Jėzumi, “kaip ir malda” žiūrovai turėjo daugybę rankų. Po to, kai buvo išleistas vaizdo įrašas, “Pepsi” pasitraukė iš didžiausių atakų, panaudodama 5 milijonų JAV dolerių reklamos kampaniją, kuriai buvo pasiūlyta daina – nesijaudinkite, ji vis dar nusivylė. 

Ištaisyti mano meilę (1990)

 

Juodai baltas vaizdo įrašas yra gana daug “NSFW” apibrėžimas (pastaba: rašau, kai žiūriu vaizdo įrašą darbe). Platinos blondinai Madonna simuliuoja seksą marškinėlių apatinėje dalyje, o kostiumai nepažįstami žmonės patraukia vieni kitus racioje viešbučio pusėje. Vaizdo įrašas yra toks neabejotinai provokuojantis, kad “MTV” netgi nepaleis!

Vogue (1990)

Nei Madonos muzikinis vaizdo įrašas nėra baigtas be minėto šios eros apibrėžiančios klasikos. Ten, kur šiandien būtų akivaizdu, kad tai buvo ne Madge ir jos įsimintini kostiumai šokėjos?

Muzika (2000)

 

Madonna įžengė į Y2K kaip ekstravagantiškai, kaip ir anksčiau, kartu su mažai žinomu komiška Sasha Baron Cohen, kaip jos brangus limuzino vairuotojas-cum-DJ. “Coogo Woogie” ir “Acid Rock” ekranai užpildyti ekrano užsklandomis – “Cowboy” skrybėlę ir kailinius kailiukus, “Madge” griovelius su savo šokinėjančiais šampano gurkšniais, o “Clip Art” stiliaus žodžiai užpildo “Hello, 21st Century” gana kaip neono burbuliukai.