Lash serumas Jūsų “Facebook” draugai parduoda yra iš tikrųjų Legit

Jei visi yra “Instagram” modeliai, “Facebook” turi savo skaitmeninę parduotuvę. 

Maždaug kaskart einame link vidurinio mokyklos draugo su gimtadieniu (“Facebook” yra taip gerai prisimenate tą dalyką, jūs, vaikinai), mes pastebime dar vieną grožio produktą, skirtą greifams, ir po kurio laiko jie visi pradeda maišyti kartu. Vis dėlto, prieš ir po vieno konkretaus daikto, pakakė mūsų interesų. Atitinkamas produktas? Rodan + Fields Lash Boost serumas. Ir neatsižvelkite į savo senojo kolegijos kambario draugo žodžius, kuriuose parašyta nuotraukos apie savo blakstienų liniją – mes išbandėme save patys, ir tai iš tikrųjų gana teisėta. 

Rodanas + Fields Lash Boost Serum
Rodanfields / Instagram
Rodanas ir laukai
150 RUB už mėgintuvėlį

APSIPIRK DABAR

Ši formulė yra turtinga biotinu ir keratinu, abu yra puikūs plaukų augimo skatinimui, o moliūgų ir vaisių ekstraktų pusė veikia kaip papildomos kondicionavimo medžiagos. Prekės ženklas rekomenduoja 8 savaites palaikyti naktines programas, kad būtų matyti visi rezultatai, bet mes pradėjome matyti didelius pakeitimus per pusę laiko. Kai pasieksite 8 savaičių laikotarpį, galite pasirinkti taikyti kitą dieną arba vieną kartą per kelias dienas, kad naujasis augimas būtų tikrinamas. 

Dar geriau, jums nereikia atskiro produkto, jei jūs, kaip ir mes, turėjo 8-oje klasėje pincetu ir nuo to laiko jie nėra pakankamai išaugę. Lash Boost taip pat gali būti naudojamas įlankos srityje, o visi rezultatai tęsiasi maždaug tuo pačiu laiku, kaip ir jūsų blakstienų linija. 

Ištraukite savo draugų sąrašą, kad rastumėte “Rodan + Fields” platintoją iš savo absolventų grupės, arba eikite į “Rodanandfields.com”, kad dabar pasiimkit 150 dolerį.