Kiek Grammių Ar Kanye West turi?

Bet koks ištikimas “Kanye West” gerbėjas žino, kiek “Grammy” yra reperis, būtent dėl ​​to, kad jis tai skamba vienoje iš jo dainų.

In Pablo gyvenimas‘S “akcentai”, jis sako:

21 Grammy, superžvaigždė šeima

Mes, nauja Jacksons, aš viskas apie tą veiksmą

Bet jei tu nepadarysi valandų ir valandų, bandydamas išardyti Kanye kiekvieną lyriką, mes čia norime padėti. Apdovanojimų pelnęs muzikantas ir trijų tėvas pelnė 68 “Grammy” nominacijų. Tai daugiau nei bet kuris menininkas gali net svajoti. Kiek jis laimėjo? 21, tai reiškia, kad nuo 2018 m. Sausio jis yra susietas su kitu mogulu: Jay-Z.

Jis gavo savo pirmąjį “Grammy” 2004 m. Už geriausią albumą “Rap” Kolegijos atostogos, kartu su geriausiu “Rap Song” “Jėzaus pasivaikščiojimai” ir geriausia R & B daina “Tu nepažįsti mano vardo”. Jis labai daug žūva dėl jo daugybės antraeilių bendradarbių su tokiais menininkais kaip “Drake” ir “Alicia Keys”.

SUSIJĘS: Kiek Grammių daro jūsų mėgstamiausi menininkai?

Neseniai “West” buvo nominuota aštuonioms “Grammys”, o 2016 m. Apdovanojimai buvo sėkmingi Pablo gyvenimas albumas ir dainos, tokios kaip “Famous” ir “Ultralight Beam”. Kai Kanye išleido dalį solo muzikos, tačiau kažkas mums sako, kad jo tyla sako, kad kažkas ateina, ASAP.

Sekmadienį, sausio 28 d., 19:30 val. Laimikis 60-asis “Grammy” apdovanojimų prizas. ET CBS.