Kaip padaryti “Fishtail Braid” 5 paprastais žingsniais

Ieškote linksmojo tvisto tradicine juostelear kitaip nuslėpti, kiek laiko jis praėjo nuo paskutinio plaukų plovimo? Įveskite žuvies taurę. 

Iš pirmo žvilgsnio sudėtingas stilius atrodo bauginantis. Tačiau tai stebėtinai lengva įsisavinti, ir tik šiek tiek lazeriu ir elastinga. Norėdami garantuoti, kad nebandysite (ir nesugebėsite) padaryti žuvies taško pintą, mes paprašėme įžymios frizierius Frank Rizzieri už jo gudrybės siekdami tobulos pynės. 

SUSIJĘS: 6 Pintines, kurios gaus tave per kitų prabangių vasaros dienų  

Pradėk nuo spritzing savo plaukai su šiek tiek lengvas plaukų lakas, pavyzdžiui, TRESemme suspausto Micro Dust Level 1 Lūpdažis ($ 5; Target.com). Tai padidins jūsų plaukus, kad gabalai nepatektų iš jūsų nerijos. Tada naudokite elastingą, kad jūsų plaukai susimaišytų su mažu uodeginiu petnešomis, todėl bus lengviau tolygiai perpjauti pintą.. 

Kalbėdamas apie faktinę pynę, Rizzieri sako, kad spyruoklė pasviręs pėdkelkę į apačią, o iš apačios pridėkite plaukus į centrą. Kai pasieksite uodegos dugną ir užfiksuosite ją, nuimkite elastinę juostelės pagrindą. Naudokitės savo pirštais, kad švelniai suskaidytumėte nerijos, ir jūs gerai eiti. 

Paspauskite vaizdo įrašą aukščiau, kad pamatytumėte visą “Rizzieri” vadovėlį apie tai, kaip padaryti “Fishtail” pyną penkiais paprastais žingsniais..