Julianne Hough buvo pirmoji Harry Potterio filme!

Šiuo metu mes esame drauge su Haris Poterio manija. Palaukite, kada nebuvo mes girtiname hit knygų seriją ir jų lydinčius filmus?

Viskas apie HPdvidešimt metų, taigi garsus aktorius dalijasi prisiminimais, kaip ir mes! Byla: Julianne Hough. Nors mes geriausiai žinome, kaip aktorė ir Šokiai su žvaigždėmis teisėjas, mes nežinojome, kaip stilius maven gavo pradžią pirmojoje Haris Poteris filmas.

 

Laimingas 20 metų sukaktis Haris Poteris! Atminkite, kad vieną kartą, kai buvau 11 metų ir griffindoras? O ir akivaizdžiai patiko flirtavimas su Weisley dvynukais? #ivealwayslovedredheads #gryffindor #harrypotter #firstfilm

Paskelbta Julianne Hough (@juleshough)

“Laimingos 20-osios jubiliejaus Haris Poteris”, ji parašė “Instagram” nuotrauką su savimi Haris Poteris ir burtininko akmuo. “Atminkite, kad vieną kartą, kai buvau 11 metų, ir Grifindorą, o akivaizdžiai patiko flirtavimas su Weisley dvynukais? # Ivealwayslovedredheads # gryffindor #harrypotter #firstfilm.” Kaip miela!

Po to, kai pradėjo epochą, viskas buvo apie šokius Houghui, kai ji debiutavo Šokiai su žvaigždėmis kaip šokėja, o vėliau teisėjau po šešerių metų – nuo 2007 m. iki šių metų.

Kitas “Hough” yra poilsis ir atsipalaidavimas. Ji tiesiog suvyniojo savo išparduotą kelionę su kelione su broliu Dereku Houghu, taigi ji praleido kokybišką laiką su fiancé Brooks Laich.

SUSIJĘS: Kaip Julianne Hough’s Bold iš DWTS Finale atėjo kartu

Vasara lovin ‘��

“Brooks Laich” (@brookslaich) bendrai paskelbta žinia