“InStyle” grožio direktoriaus krepšelyje rasite 2016 m. “Best Beauty Buy” nugalėtojus

2016 m. Geriausi grožio pirkimai yra pagaliau čia! Šių metų gegužės mėnesio leidimuose įvertintas šių metų nugalėtojų skaitmeninis debiutas, Stiliuje “Beauty Director”, “Angelique Serrano”, neseniai pasirodė “Facebook Live”, kad paryškintų keletą laimėtų produktų, kurie yra jos paties grožio arsenalo dalis. Jos turtingi žmonės turėjo dešimties kartų “Hall of the Famer” ir grožio redaktoriaus mėgstamą “Giorgio Armani Luminous Silk Foundation” ($ 62; sephora.com), “NYX Sweet Lip Gloss” ($ 5; nyxcosmetics.com) ir “Klorane Dry Shampoo” ($ 20; sephora .com). Kai Serranas tiksliai sužinojo, kaip jis naudoja šiuos produktus savo kasdieniame gyvenime, ji atsakė į geriausius ir pasekėjusius klausimus apie sudėtingus grožio klausimus ir madingus produktus realiuoju laiku.

Pasirinkus tinkamą odos tipą ir patarimus, kaip gydyti saulės dėmes, yra tik keletas klausimų, kuriuos “Serrano” išsprendė. Kadangi vienas žiūrovas miršta žinoti, Serranas taip pat parodė, kokios BBB nugalėtojos ji šiuo metu dėvi vaizdo įrašą, įskaitant “Becca Pressed Shimmering Skin Perfector” (38 $; sephora.com), puikus produktas žaisti, jei norėtumėte išbandyti “Strobing” tendencija pabrėžti jūsų veido požymius visame “Instagram” ir daugelyje grožio dienoraščių kūrėjų.

SUSIJĘS: Gaukite susijaudinimą – mūsų 2016 m. Geriausi grožio butai čia!

Jei negavote “2016 Best Beauty Buys” sąrašo lūpų spalvų, plaukų priežiūros gaminių, odos priežiūros priemonių ir kitų pramogų šukuosenų, makiažo atlikėjų ir dermatologų pasiūlymų, būtinai pasiruoškite rasti laimingų daiktų, tinkamiausių tu ir tavo rutina. Rimtai – yra daugiau nei 180 kategorijų nugalėtojų! Tuo tarpu paspauskite “žaisti”, kad gautumėte “Facebook” tiesioginį “Serrano” mėgstamiausių produktų transliavimą aukščiau.

Būkite pasirengę daugiau grožio Facebook “Live” transliacijų Stiliuje“Facebook” puslapis labai greitai!