Ši priklausomybiška nauja serija ištyrė madingos industrijos žūtį

Mada nusikalstamumas yra reali ir ne, mes nekalbu apie aukštakulniai Crocs. XX a. Dešimtmečio viduryje pasveikino mados pasaulį siaubinga tendencija: žmogžudystė.

1995 m. Kovo mėn. Milane buvo nužudytas buvęs Italijos mados namų “Gucci” vadovas Maurizio Gucci. Lapkričio mėnesį 27-erių metų modelis Linda Sobek trūko ir buvo rastas po 8 dienų, jo kūnas buvo palaidotas sekliame kapai Andželo nacionaliniame miške. Visų mados nusikaltimų motina ateina 1997 m. Liepos mėn., Kai garsus dizaineris Gianni Versace buvo nušautas ir užmuštas už jo Majamio paplūdimio dvaro.

Donatella and Gianni Versace
Stephanie Maze / Getty Images

Šie trys žmogžudystės tiriami naujais trijų dalių dokumentais: Žmonių žurnalas tiria: nusikaltimus mados, kuris pirmą kartą pasirodė pirmadienį, liepos 16 d., ir toliau truks paskutinius du epizodus kiekvieną iš eilės pirmadienį 9 / 8c Tyrimų Discovery (ID).

Taigi, jei norėtumėte įtikinti savo draugus šiek tiek mados istorijos, kitą kartą “90-ųjų” tendencijos, pavyzdžiui, “snoring”, pasirodys pokalbyje (ką jūs nekalbate apie skrunchius per laimingą valandą?) Arba net jei esate ieškojau šiek tiek vasaros baimės, mes siūlome tuningą. Jūs norėsite būti kiekviename žingsnyje Žmonės ir ID praeina poliruotu paviršiumi ir į mados industrijoje klastotą (kartais ir dryžuotą) praeitį.