“Hold Up”, ar “Brooke Shields” vis dar tinka jos originalioms “Calvin Klein Jeans”?

Brooke Shields vis dar yra Calvin Klein modelis, praėjus 37 metams po to, kai jos reklaminės džinsinės reklamos pirmiausia pagamintos antraštėse, ir tiki ar ne, ji vis dar turi savo originalias džinsų poras. Supermodelis sustojo šios savaitės epizodo Purvini drabužiai su Stiliuje Vyriausiasis redaktorius Laura Brownas ir nuo tada, kai jai buvo tik 15 metų, kalbėjo apie tuos dabar žinomus skelbimus.

“Aš turiu originalų”, – sakė ji vaizdo įraše pirmųjų savo “Calvin Klein” džinsų viršuje. “Radau du iš jų, nes mano mama viską laikė, ir aš juos įvedžiau, o jie yra tiesioginiai, jie yra panašūs iki čia”, – sakė ji, nurodydama, kad jie yra aukšto lygio.

TK
Alamy nuotrauka

Laikykis, tai reiškia, kad 52-erių metų skydai vis dar gali dėti ant džinsų, kuriuos ji dėvėjo, kai ji buvo 15. Aptarkite įspūdingą.

Deja, “Shields” nepateikė šios originalios poros Purvini drabužiai nes jie šiuo metu eksponuojami Metropoliteno meno muziejuje (atsitiktinis!), bet ji atnešė dar neseną porą. Grožis neseniai pradėjo dirbti su Raf Simonsu, o jos nuotrauka netgi rodoma ant nugaros etiketės naujoje “Calvin Klein Collection” džinsų.

SUSIJUSIOS: “Brooke Shields” turi patarimą, kaip iššokti iš automobilio dėvi trumpą suknelę

Episode “Shields” pasirodys pora savo naujai mėgstamo tamsaus džinsinio džinsinio audinio, ir jis duos jums pagrindinį déjà vu.

Žiūrėkite klipą viršuje ir gaukite visą epizodą Žmonės TV.