Geriausias netradicinis sužadėtuvių žiedų pasirinkimas iš David’o Yurmano

Mes apsistojome su “David Yurman” N.Y.C. juvelyrais. Facebook “Live” pokalbių parduotuvėje galite kalbėtis apie sužadėtuvių žiedus, o ne į tipinius pagalvėlės, kvadratinius ar apvalius deimantus. Šiuolaikinės poros nori daugiau pasirinkimų nei tradicinis deimantinis žiedas, o Davidui Yurmanas gali pasiūlyti daugybę metalinių žiedų, spalvingų brangakmenių, apsuptų deimantų ore, ir madingą rytų-vakarų sritį, kurią matėme. daug daugiau pastaruoju metu, kai tendencija pradeda žūti. 

Skirtingų tipų moterys akivaizdžiai turi skirtingus stilius, kai kalbama apie jų juvelyrinius dirbinius, o priklausomai nuo jos gyvenimo būdo, nuotaka gali norėti eiti su mažu ir paprastu ar garsiu ir spalvingu. Kate Middleton “sužadėtuvių žiedas yra populiarus netradicinis stilius, kurio daugybė nuotakos, vidutinių moterų ir įžymybių panašios į savo žiedus. 

SUSIJUSIOS: 13 netradicinių garsenybių sužadėtuvių žiedai

Slinkite žemyn apačioje, kad pamatytumėte kai kuriuos vaizdo įrašuose nurodytus žiedus, ir žiūrėkite vaizdo įrašą, kad pamatytumėte, ar netradicinis sužadėtuvių žiedas gali būti jums tinkamas pasirinkimas.!

Davidas Yurman Rings - 4
David Yurman

Davidas Yurman Rings - 1
David Yurman

Davidas Yurman Rings - 6
David Yurman

Davidas Yurman Rings - 2
David Yurman

Davidas Yurman Rings - 5
David Yurman

Davidas Yurman Rings - 3
David Yurman

Davidas Yurman Rings - 9
David Yurman

Davidas Yurman Rings - 7
David Yurman

Davidas Yurman Rings - 8
David Yurman