“Chanel” kruizas buvo viskas apie … Kruizas

Pagal “Chanel folklorą” Gabrielės “Coco” Chanel 1919 m. Sukūrė pirmąją pasaulyje kruizinių kelionių kolekciją su kolekcija, skirta kurortuose, ypač “Biarritz”. Aš neturiu priežasčių abejoti šia truputį mados trivia, bet atrodo, kad yra keista, kad šlovė, jei tikra. Tai reikštų, kad kruizų kolekcijos vyksta jau beveik šimtmetį, ir vis tiek niekas negali suvokti, ką jie iš tiesų yra..

Kiek mes žinome: kiekvieną gegužę grupė pelningiausių madų namų pasaulyje išleidžia milijonus dolerių, kad klientai, redaktoriai ir įtakingi pasaulio gyventojai galėtų stebėti ekstravagantiškus kilimo ir tūpimo takus, kurie šventė drabužius, kurie lapkričio mėnesį pateks į parduotuves. Senosiomis dienomis jie buvo nukreipti į tarptautinį purkštukų komplektą – su aštuoniu mukluksu ir kašmyro karidžiu Gstaadui, arba bitsy bikini ir nėrimo kaftanais šv. Bartams. Šiomis dienomis jos nukreiptos į socialinės žiniasklaidos įtaką – beveik viskas gali atkreipti dėmesį į “Instagram”. Ilga istorija trumpai tariant, jei turėsite paklausti kruizų kolekcijos prasmės, to negalite sau leisti.

kanalas Cruise 2018/2019 Collection : Runway
Pascal Le Segretain / “Getty Images”

Vis dėlto čia esame, 2019 m. Kruizinio sezono pradžioje (taip pat žinomas kaip kurortas, jei turite), o keturi mados namai – Chanel, Dior, Louis Vuitton ir Gucci – visi sujaudino parodyti savo kolekcijas šį mėnesį Prancūzijoje. Chanel pirmąkart pateko į ketvirtadienio vakarą su ekstravagantiška produkcija Didžiojoje Palais Paryžiuje, kuriuose buvo sukurta milžiniška vandenynų pamušalo konstrukcija, pavadinta “La Pausa”, po Coco Chanel Viduržemio jūros pakrantės Roquebrune-Cap-Martin. Kaip įprasta, tai buvo puiki gamyba. Žiūrovas atotrūko garų kaminose, išsiveržiančiose garu, o Kristenas Stewartas, Margotas Robbis ir Ralphas Fiennas atvyko saulėje per didžiulę stiklo lubą, kuri priminė viską nuo Titanikas į “Good Ship Lollipop”.

SUSIJĘS: žiūrėkite visas “Chanel” “2019” kurorto kolekcijos “Žvaigždės”

Karl’as Lagerfeldas taip pat teigia, kad nuosavybės teisės į kruizinį sezoną parodė kolekcijas visame pasaulyje keletą dešimtmečių su įsimintinais kūriniais Seuloje, Kuboje, Venecijoje ir Los Andžele. Pastaraisiais sezonais jis liko arčiau namų, tarsi propaguodamas prancūzų turizmą po teroristinių išpuolių.

kanalas Cruise 2018/2019 Collection : Runway
Stephane Cardinale – “Corbis” / “Getty Images”

Žinoma, yra ir gandų apie jo ateitį namuose, bet nieko nėra pakankamai tvirtai, kad praneštų ne tik apie faktus, kad “Lagerfeld”, esantis 84-aisiais, toliau kuria nuostabias kolekcijas ir toliau teigia, kad yra politiškai netinkamų dalykų. (Naujausiame pavyzdyje jis išreiškė skepticizmą apie “#MeToo” judėjimą neseniai interviu “Numro”.) Viena vertus, nelengva praleisti sunkią simboliką ketvirtadienio naktį laivui plaukiant. Kita vertus, tai buvo super optimistiška kolekcija, pripildyta tiesioginių nuorodų į Chanel paveldą ir labai linksma žiūrėti.

kanalas Cruise 2018/2019 Collection : Runway
Pascal Le Segretain / “Getty Images”

Norėdami pradėti, keturių vyriškų modelių įgula išėjo iš laivo, dėviu baltuosius trikotus, kurie taip pat turėjo “La Pausos” logotipo, kad stebėtų šou pasirodymą. Tikrieji veiksmai ant kilimo ir tūpimo tako buvo užpildyti marinuotomis juostinėmis juostelėmis, baltais trikotažais, sukneles abstrakčiose tamsiosios bangos nuotraukose, smulkintu džinsu ir dideliais pūkuotomis beretėmis. Tuo tarpu nuorodos į archyvus taip pat buvo ryškios aiškios, nuo ryškios jūros bliuzo iki “La Pausa”, “Coco” vasarnamio istorijos, kurią “Chanel” įmonė įsigijo prieš keletą metų ir planuoja atkurti. Pasak Chanelio, galų gale tai buvo gana nepriekaištingas asortimentas – kruizinis dėvėjimas turėtų būti patogesnis arba komfortiškas nei jūsų vidutinis paruoštas apranga, o Lagerfeldai galbūt yra vienintelis dizaineris, galintis išsisukti iš kruizinių laivų koncepcija gana tokia tiesiogine prasme.