Aš esu apsėstas: T3 mažo svorio kompaktiškas plaukų dyer ir “Singlepass” kompaktiškas geležis

Sveiki atvykę į “I Obsessed”, kasdieninę vaizdo seriją su “Angelique Serrano”, “InStyle” grožio direktoriumi. Patikrinkite kiekvieną darbo dieną, kad sužinotumėte daugiau apie grožio produktus ir priemones, kurių ji negali gauti.

Šios vasaros metu kiekvieną dieną švenčiame gerus plaukų dienos ir paplūdimio savaitgalius, nes “T3” siūlo kelionių dydžio stiliaus įrankius. Nors tipiški kelionių plaukų priežiūros įrankiai palieka daug pageidaujamo šilumos ir funkcionalumo požiūriu, T3 kažkokiu būdu pavyko išlaikyti tradicinių plokščių lygintuvų ir džiovyklų našumą ir paversti juos mažais dydžiais, kurie veikia taip pat, kaip ir realus sandoris. “Singlepass” kompaktiškas geležis yra tik 8 colių pločio, o lengvasvorio džiovyklė iš tiesų sulankstyta per pusę, paliekant pakankamai vietos jūsų bagaže. Ir žmonės prisiekti dydis nesvarbu … Dabar, jei tik mūsų TFAS taisyklės palengvintų mūsų šampūną ir kondicionierių.

Aš'm Obsessed - Angelique - T3 - EMBED
Mandagumas

Parduok tai: “T3” lengvas kompaktinis plaukų džiovintuvas ir “Singlepass” kompaktiškas geležis, 150 ir 89 dolerių; sephora.com.

Žiūrėkite aukščiau pateiktą vaizdo įrašą, kad sužinotumėte, kodėl Serranas jį myli– ir aplankykite instyle.com/videos, norėdami pamatyti daugiau mūsų manevringumo.