Aš esu apsėstas: sulčių grožis fito pigmentų apšvietimo pagrindas

Sveiki atvykę į “I’m Obsessed”, kasdieninę vaizdo seriją su “Angelique Serrano”, Stiliuje’s grožio direktorius. Patikrinkite kiekvieną darbo dieną, kad sužinotumėte daugiau apie grožio produktus ir priemones, kurių ji negali gauti.

Kas sako, kad jūs turite paaukoti savo makiažo buvimo jėgą švytėjimui iš akmens? Sūrio grožio fito pigmentų apšvietimo gruntas sujungia geriausius iš abiejų, įkeldamas savo “stay-put” formulę su žaibišku blizgesiu. Natūraliai gauti ingredientai, naudojami mišinyje, yra saugūs kiekvienam odos tipui, o dėl ekologiško glicerino ir kokoso alkanų pridėjimo jūsų veido seka yra hidratuojama visą dieną. Žinoma, tai eterinė apdaila, kurią ji suteikia, yra papildoma premija. Net gruntas nėra jūsų kasdieninės veiklos dalis, tai yra vienas produktas, kuris tik gali jus paversti. Paspauskite vaizdo įrašą aukščiau, kad sužinotumėte, kodėl.

Parduotuvė: 36 $; ulta.com.

SUSIJĘS: Aš esu apsėstas: “Givenchy” spindesys yra “Flash” serume

Žiūrėkite aukščiau pateiktą vaizdo įrašą, kad sužinotumėte, kodėl Serranas jį myliIr aplankykite instyle.com/videos, norėdami pamatyti daugiau mūsų mėgstamiausių.