Aš esu apsėstas: “Glossier” haloskopo žymeklis

Sveiki atvykę į “I’m Obsessed”, kasdieninę vaizdo seriją su “Angelique Serrano”, Stiliuje’s grožio direktorius. Patikrinkite kiekvieną darbo dieną, kad sužinotumėte daugiau apie grožio produktus ir priemones, kurių ji negali gauti.

Norėdami sustorėti ar neabejoti? Tai yra vienintelis klausimas makiažo gerbėjams, kurie patys klausė save, nes akcentuojanti tendencija privertė internetą audra. Jei dar turėtumėte išbandyti savo ranką prie šios technikos, čia yra vienas produktas, kuris garantuoja, kad jums žėrintis: “Glossier’s Haloscope” žymeklis. Ši rasos poveikio formulė skiriasi nuo bet kurio kito žymeklio. Jo pagrindas yra supakuotas su trijų turtingų drėkinančių medžiagų, įskaitant kokoso, ricinos sėklų ir saldžiųjų migdolų aliejų, o jo išorinis halo yra įpiltas su faktiniais kristalais. Galima įsigyti dviem atspalviais – kvarco, visai gležiančiu perlamutriniu ir auksiniu Topez, nes tai, ko jums patinka švyti, garantuoja, kad jis yra iš šio pasaulio. Viršuje spustelėkite “žaisti”, kad pamatytumėte “Serrano” svarbiausius šio produkto aspektus.

Aš'm Obsessed - Angelique - Glossier EMBED
mandagumas

Parduotuvė: 22 USD; glossier.com. 

SUSIJĘS: “Surratt Beauty” “Surreal Skin Foundation” lazdelė  

Žiūrėkite aukščiau pateiktą vaizdo įrašą, kad sužinotumėte, kodėl Serranas jį myliIr apsilankykite instyle.com/videos daugiau mūsų mėgstamiausių.