3 gudrybės, kad jūsų nagų lakas sausas greitesnis

Jūs sėkmingai panaudojote du slaptus sluoksnius be išpilstymo ar sukimo savo bikinio odelės bordeaux. Šauniai padirbėta! Dabar viską, ką turite padaryti, sėdėkite pakankamai ilgai, kad jūsų rankų džiovintum. Bet kai yra rašyti el. Laiškai, siunčiami tekstai ir “Instas” skelbti, jūs negalite sau leisti ilgai naudotis skaitmenine informacija. Taigi, mes nubėgome N.Y.C. manikiūrininkui Liangui už jo gudrybes, kad po poros sekundžių išdžiūtų.

1. Gaukite “Blowout” savo manijai
“Cool-shot” mygtukas jūsų džiovintuve gali padaryti daugiau, nei sandarinti plaukų odeles, jis taip pat gali nustatyti nagų lakas. “Tai greičiausiai yra efektyviausias būdas greitai išdžiūti nagus”, – sako Liangas, kuris pažymi, kad karštas oras iš tikrųjų neleidžia lakui grūdėti. Sprogdinkite, kad švelnus oras apie šešis colius nuo nagų lentų apie minutę. Tada švelniai bakstelėkite nagus, jei norite matyti, ar jie vis dar yra lipni.

2. Paimkite Dip
Dabar, kai mes žinome, kad šaltas oras tampa kietėjantis, jis turi naudoti tą patį kietą vandenį: įmerkite šlapius vinius į šalto H2O dubenį, sako Liang. (Tiesiog būtinai palaukite bent minutę, prieš tai atliksite, kad jūsų lenkai nustatytų iš anksto.) Dviejų minučių dunk turi išdžiūti nagus iki taško, kad galite eiti į savo verslą kaip įprasta.

SUSIJĘS: suraskite savo naują mėgstamą nagų lako spalvą

3. Atnaujinkite savo lakas
Pasak Liango, kuris ilgai pritaria, parduoda savo įprastą viršutinį sluoksnį, skirtą greitai sausai Stiliuje “Best Beauty Buy” laimėtojas “Seche Vite” (10 dol.; Ulta.com). Už papildomą draudimą investuokite į lašus, pvz., Mėgstama Liang, “Essie Quick-E” džiovinimo lašai ($ 15; ulta.com), suformuluoti specialiomis dervomis, kad pagreitintumėte sausą laiką. Už geriausius rezultatus naudokite tik kiekvienos nagų lašą po viršutinio sluoksnio.