Karlie Klossas pasidalija lengviausia glitimo be recepto

Ar kada nors stebėjote, kaip Karlie Kloss pradeda savo dieną? Patikėkite tai ar ne, tai yra su blynelių puodeliu. Naujajame “YouTube” kanalo vloge, Supermodelio-velniopų kepimo guru, turinčiu be glitimo slapukus su kupranugarių N.Y.C. kepykla Momofuku pieno baras, atskleidė, kad ji garbina saldų patiekalą ir netgi dalijasi savo “eiti į receptą” (žinoma, be glitimo). “Tai yra labai lengva padaryti, turtingos maistingosios medžiagos, skanūs blynai”, – sako ji.

Iš komforto savo virtuvėje, Klossas sugadina receptą ir prideda keletą asmeninių daiktų, tokių kaip cinamonas ir bananai. “Cinamonai ir bananai yra dangaus sudaryti rungtynės”, – sako ji. Ji taip pat yra didelis sirupo šalininkas: “Paskutinis lieka, kad visi blynai reikalingi, net jei jie yra sveiki”. Mes išreiškėme laisvę išrašyti žingsnis po žingsnio instrukcijas, kad galėtumėte atkurti namus. Perskaitykite visą suskirstymą. 

SUSIJĘS: Bandžiau: Karlie Kloss mėgstamiausia nauja treniruotė

Karlie Kloss tris ingredientų blynai

Daro 1 porcija (4-6 maži blynai)

Ingridientai

1 kiaušinis

1 bananas

1 šaukštelis be glitimo avižų

Neprivalomi priedai

Vanilė

Cinamona

Jūsų pasirinkimas vaisių

SUSIJĘ: Karlie Klossas dalijasi savo skaniu kritimo “Apple Crisp Recipe”

Nurodymai

1. Mažame dubenyje užpilkite bananą. 

2. Sumaišykite kiaušinį, avižas ir papildomus priedus (išskyrus vaisius) į tešlą ir švilpkite.

3. Virš vidutinio karščio uždėkite blynų keptuvę su aliejumi (“Kloss” rekomenduoja naudoti kokosų aliejų). Kai karšta, šaukšteliu sumaišykite nedidelius tešlos kiekius. Kepkite 2-3 minutes vienoje pusėje, pridedant vaisių į blynus prieš pradedant padažu. “Jei juos padarysite mažai, juos lengviau apversti ir jie virti greičiau,” sako Klossas.

4. Patiekite juos karštais ir geriausiais su savo mėgstamais tvirtinimais.