4 patarimai ir receptas “James Beard” apdovanojimui skirto vertingo sijojo namie

Po to, kai ilga diena panaši į sultingą kepsnį, keletą maitinimo patiekalų pasirodė vietoje. Nors ten nėra restoranų ten, kad juos aptarnauti, nieko skonis geriau nei saldainių gabalas, šviežias nuo grilio iš savo kieme.

Dėkojame James Beard apdovanojimų finalistų ir Portlando bendrovei, “Ore” pagrindu veikiančiam “OX Restaurant”, Gregui Dentonui ir Gabrielle Quiñónezui Dentonui, galite kepti kepsnį namuose kaip “pro”. Tiesiog sekite jų patarimais ir receptu dėl tobulo sijonų kepsnių – vienos iš Argentinos įkvėptų maitinimo įstaigų populiariausių patiekalų – nuo jų ką tik išleisto kuci, Aplink ugnį ($ 21; amazon.com).

Patarimas Nr. 1: nesėdėkite ir palaukite, kol mėsa pasieks kambario temperatūrą. Autoriai teigia, kad kepsnys yra iš karto iš šaldytuvo į grilią.

Patarimas Nr. 2: gydymo būdai traktuojami kaip rekomendacijos. Denton ir Denton rašo, kad storesnės kepsnių dalys užtruks ilgiau, nei kiti, todėl atitinkamai sureguliuokite vietą ir grilio laiką.

Patarimas Nr. 3: Patiekite sijoną kepsniu kur nors tarp vidutinio, reto ir vidutinio. Nes tai yra jie sako, kad jūs pasiekiate tobulą švelnumą.

Patarimas Nr. 4: visada supjaustykite griežinėliais. Dėl šios konkrečios pjūties, raumenų skaidulos eina per kepsnio pločio ir yra lengva atsekti.

Nieko apie tai, tiesa? Dabar išbandykite savo įgūdžius pagal receptą žemiau.

SUSIJĘS: Lengviausias kepta vištienos receptas tik truks 5 minutes paruošimo

Kepta jautienos kepurės kepsnys su svogūnų marinade

Aptarnauja 4

Ingridientai

Dėl svogūnų marinato
1/2 vidutinis geltonas svogūnas, grubiai pjaustytas
1 nedidelis česnako skiltelė, nulupta
1/4 puodelio plius 1 valgomasis šaukštas ekstra-grynas alyvuogių aliejus
2 šaukštai vandens

SUSIJĘS: 7 marinatus, kurie visiškai transformuos jūsų vasaros pavasarį

Dėl sijonų kepsnio
2 svarai sijonas sijonas, sidabro oda apsiaustas
1 šaukštelis koserinė druska
1/4 šaukštai šviežiai malti juodieji pipirai
Rūkyta jūros druska apdailai
“Chimichurri” patiekiama (neprivaloma)

SUSIJĘS: Mūsų mėgstamiausi Grilio receptai

Nurodymai

Svogūnų marinatas
1. Sumaišykite svogūną, česnaką, 1/4 puodelio alyvos ir vandenį maišytuve; sumaišykite iki tolygiai.
2. Sumaišykite sijoną stambiu grąžinamu plastikiniu maišeliu ar kepimo indu ir supilkite svogūnų mišinį, padengdami abiem pusėmis. Uždenkite arba minkykite gerai, todėl svogūnų kvapas neperima jūsų šaldytuvo; atšaldykite bent 4 valandas ir iki 24 valandų.

SUSIJĘS: redaguota redaktorius: paverskite savo telefoną “Sous Chef” programoje “iDevice Grilis” termometru

Dėl kepsnys
1. Paruoškite grilį iki vidutinio aukšto šilumos.
2. Iš marinato išimkite kepsnį ir sekite abiejų pusių su košerio druska ir pipirais. Perkelkite mėsą į grilį ir leiskite virti, kol viena pusė gerai išdžiovinama, 3 minutes. Apverskite ir virkite dar 2 minutes, retai ir retai. Tuo metu iš grilio išimkite kepsnį ir palikite 2 minutes, kad pernešama šiluma būtų dar vienodesnė. Galiausiai, grikiuokite kepsnį prie grilio ir kepkite dar 1 minutę per šoną (tai garantuoja, kad šis plonas kepsnio kepalas bus šiltas); antrąją pusę įpilkite dar vieną maistą. Iš grilio išimkite sijoną, o prieš laikykite pjaustytuvą ir išdžiovinkite nuo 1 iki 2 minučių.
3. Kiekvieną kepsnį supjaustykite grūdais į tris dalis. Pasukite kiekvieną gabalėlį į gabalėlį nuo grūdų 45 laipsnių kampu. Skaldykite į 1/4 colio gabaliukus nedideliu pakrypimu nuo grūdų. Kiekviename gabalėlyje turėtumėte gauti maždaug 5 pjūvius, apie 15 pjūvių. Perkelkite mėsą į šildomą plokštelę. Padažykite likusiu 1 valg. Šaukštu aliejumi ir rūkyta jūros druska ir pasidėkite su chimichurri.