Tuo atveju, kai stebite Harry stiliaus plaukų buvimo vietą …

Kaip gerai žinote, “Harry Styles” plaukai nebėra tokie, kaip tai padarė minėtoje nuotraukoje. Tai buvo plaukų kirpimas, kuris sukrėtė planetą – kaip dainininkės dalis su savo parašu gali būti ilgų spynų?

SUSIJĘS: Paryžiaus Jacksonas išbando ilgus plaukus, atrodo nuostabus

Poilsis lengvas, jo gražios sruogos iš tiesų yra gera priežastis. Stiliai paaukojo savo plaukų ilgį “Little Princess Trust” labdarai, organizacijai, kuri sukuria perukus iš realių plaukų vaikams, kurie patyrė plaukų slinkimą dėl vėžio gydymo. 

Oops #Littleprincesstrust

Nuotraukos, paskelbtos @harrystyles

Be to, ne pelno siekimas yra atidžiai stebėti 1D nario garsias sritis. Iš tikrųjų jie parodė savo “Instagram” paskyroje specialią nuotrauką, kad įrodytų, kad “Styles” plaukai buvo atsargiai supakuoti ir išsiųsti kartu su kitais dosniais aukomis. Netrukus jis bus įtrauktas į peruką, kad padėtų vaiko, kuriam reikia.

SUSIJĘS: Jūs niekada negalėsite patikėti, kas įkvėpė Blake Lively naujausią žvilgsnį

Dėkojame @harrystyles už dovanų savo plaukus. Praėjusią savaitę ji paliko kartu su kitais fantastiškais audiniais, padarytais perukai gamintojo.

Nuotrauka, paskelbta “Little Princess Trust” (@officiallittleprincesstrust)

Kudos visiems, norintiems šiek tiek šviesos pritraukti mažiausiems vėžiu sergantiems pacientams, kuriems reikia visokios pagalbos, kad jie galėtų kovoti su užburta liga.

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

33 + = 39