Trumpi šukuosenos, kurios puikiai tinka storiems plaukams

tk
Steve Granitz / WireImage

Victoria Moorhouse

Liepos 29 d., 2017 m., 10.00 val
Kiekvienas mūsų sukurtas produktas buvo nepriklausomai parinktas ir peržiūrėtas mūsų redakcijos komanda. Jei atliksite pirkimą naudodamiesi nurodytomis nuorodomis, galime uždirbti komisinius.

Jūsų storio tipo plaukai ne tik žais į tai, kokį šampūną galite pasiimti prie vaistinės, bet taip pat gali diktuoti visą savo išpjovą. Jei trumpas tikslas yra tikslas, jūsų turtingas plaukų šaltinis yra sėkmingas, nes yra daug šiuolaikiškų Holivudo patvirtintų stilių, kurie yra itin blaivūs ir padės jūsų plaukų tipui..

“Trumpi stilius dirba su visų tipų plaukais”, – aiškina FOURTEENJAY redaktoriaus stilistas ir bendrai savininkas Frank Rizzieri. “Kintamasis yra tai, ar plaukuose yra kokio nors garbanojimo, šnibždesio ar nepaklusnios tekstūros. Tokiu atveju, jei tikslas yra trumpesnis plaukus, gali reikėti tam tikros rūšies retextingo paslaugos”.

Vienas iš mėgstamiausių “Rizzieri”, kuris mėgsta storus plaukus, yra atsijungęs pjūvis, kurį Katy Perry dėvėjo dar anksčiau. “Tai gerai veikia storesniais plaukais, nes techniškai” de-bulks “plaukai ir neleidžia jai atrodyti nelygus”. Jis linkęs šiuos gabalus su skustuvu sujungti, pridėti tekstūrą ir judesį, pašalinti svorį panašiai kaip Bella Hadid ir Jennifer Lawrence dėvėti stiliai.

“Moroccanil Celebrity” stilistas Bryce’as Scarlettas rekomenduoja Michelio Williams’o garsų pjūklų pjūvį storiems plaukams. “Tuo trumpuoju ilgiu jums nereikia kovoti su nepageidaujamu tomu”, – pridūrė jis. Kitas mėgstamiausias? Pažvelkite į Lily Collins trumpus, nerijos plaukus. “Kai turite daug plaukų ir nuspręsite trumpai treniruotis, jūs norėtumėte likti nuošalyje nuo nieko buko.”

Kalbant apie produktus, “Rizzieri” mėgsta naudoti formules, kurios sustiprina pjūvio formą ar tekstūrą, pvz., Aveda Phomollient ($ 21; nordstrom.com) arba “Aveda Control Paste” ($ 29; nordstrom.com), kad būtų galima atskirti ir kurti keitimus. Scarlett dažnai pasiekia Marokcanilo liejimo kremą. “Puiku, kad jūsų šukuosenos švelnumas ir svorio suteikimas plaukams, kurie kitu atveju gali būti per daug”, – sako jis.

Jei esate pasirengęs išmesti keletą colių, toliau slinkite, kad patikrintumėte keletą geriausių apkarpytų variantų storiems plaukams.

VIDEO: “Sofia Vergara” dabar turi puikius smūgius

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

25 − = 24