Taigi, štai ką Maddie Ziegler atrodo kaip juodi plaukai

Mes naudojamės Maddie su ilgais brunetais plaukais ar trumpu blondine pernele už Sia muzikinius vaizdo įrašus, kad mes turėjome pilną OMG akimirką, kai matėme naujausią makiažo atlikėją ir šukuoseną Tonya Brewer Instagram paštu. Žinoma, tai būtų Maddie su bukas juodo bobo. Paimk visa tai žemiau. 

Tonya, kuris yra makiažo meistras ir šukuosena, kuri reguliariai dirba su jūsų mėgstamų super grožio apsėstas celebs (galvoti Bella Thorne ir Ashley Tisdale), pasidalijo a video apie Maddie captioned, “new do”. Nors mūsų pirmasis instinktas buvo tai padaryti, tai labiausiai ryškus vasaros perdangos plaukams, nesame tikri, kad tai nuolatinė. Tai sąžiningai atrodo kaip kitas perukas. 

naujos padaryti

Tonya Brewer (@thetonyabrewer) paskelbtas vaizdo įrašas

Tačiau, šokėja paskelbė an Instagram anksčiau šiandien, kad mes pastebėjome Šia buvo priskirta žyma, todėl galbūt žiūrime į naują projektas, kuriame dalyvauja Maddie. Ir tai, moterys ir vyriškos lyties, tiesiog būtų geriausias būdas pradėti savaitę. Bet atrodo, kad tai #backup! 

Reikia šiek tiek daugiau įžymybių plaukų akimirkų? Pirmadienį ieškote išskirtinių, leisk man pasakyti. Spustelėkite čia norėdami pamatyti daugiau savo mėgstamų žvaigždžių (Patarimas: Tai yra Miela maža melagė), rodantis keletą nuostabių šukuosenų.