Tai trumpiausias Kendall Jenner’s Hair, kurį mes kada nors matėme

Nors Kendall Jenner negali dažnai keisti savo plaukų, kaip jos sesuo Kylie, supermodelis gali būti įskaitytas į pagalbą, nes daugelis šių metų nostalgijos sukeliančių plaukų tendencijų daro didelį sugrįžimą.

Po kelių plaukų akimirkų anksčiau šią vasarą su ankstyvaisiais šonkauliais, 90-ųjų tvarsčių galvutėmis ir dar truputį grįžtant prie 50-ųjų apverstos lobinės, Jenner bando kitą 90-ųjų išvaizdą.

SUSIJĘS: Kendallas Jenneras atgauna šį netikėtą 90-ųjų plaukų aksesuarą

“Celebrity hairstylist” Jenas Atkinas parašė “Jennerio” fotografuojamą filmą “už scenos”, kuriame pateikiami keli modelio polaroidai su juodo smakro ilgio bobu ir gabalais-aštriais kirpėjais.

Aš vadinu ją “Vixen Vivianne” ��⛓ @ kendalljenner x @ 1maryphillips #jenatkinhair #todayonset #prettywomanalways

“Celebrity Hairstylist” (@ jenatkinhair) bendrai paskelbta įrašyta

“Atkin” užfiksavo nuotrauką su “Aš ją vadinu” Vixen Vivianne “@kendalljenner x @ 1maryphillips # jenatkinhair # todayonset # prettywomanalways” “Vivianne” Aktinas, apie kurį kalbama? Tai žyma apie Julio Robertso simbolinį vaidmenį kaip Vivian Ward, aukso iš “90s” mėgstamiausio “rom-com” Gana moteris. Roberto simbolis nešioja panašų blondino bob peruką su kirpčiomis filmo pradžioje.

VIDEO: Kendall Jenner trumpi šukuosena

Nors tai yra trumpiausias, apie kurį mes kada nors matėme Jennero plaukus, tai tikėtina, kad ji yra vien tik šaudyti. Tačiau, jei modelis kada nors norėjo eiti net trumpiau, nei nešvari loba, kurią pastaruoju metu dėvėjo, mes esame visi už buko bobą ir kirpčiuką, kaip jos kitą dešimtojo dešimtmečio plaukų išvaizdą.