Štai kaip balinimas jūsų plaukai gali iš tikrųjų padaryti jį sveikesni

“Jūsų plaukai išsipūs”, – mama pasakė man kiekvieną kartą, kai mano plaukai pasidarė nuo rausvos iki juodos spalvos, ir vėl atgal. Nepaisant mano geresnio sprendimo ir patarimo savo motinos išminčiai, aš dažydavau plaukus daugiau kartų nei galėjau suskaičiuoti. Kaip žmogus, kuris ilgą laiką nutraukė plaukus dėl blogų baliklių darbo vietų padarytos žalos, aš žinau, kad nusivylimas atsiranda šiek tiek daugiau – Labai daug daugiau – plaukai, nei įprasta, plaukai. Po kurio laiko aš atsibodo. Aš leidau savo natūralius plaukus augti ir su juo, žalą.

Tačiau tiek, kiek myliu turinčių sveikų plaukų, man nepažino spalva. Kai aš regėjau įžymybes, siūlančias vaivorykštines atspalvius ar elegantiškus, plonius, platinos bobus, pasireiškiau pavydo. Aš norėjau pakeisti, bet ne šalutinį poveikį. Tai yra, kol aš girdėjau apie Olaplex.

Galite įsivaizduoti savo nenuoseklumą, kai išgirdau, kad yra produkto, kuris ne tik apsaugotų plaukus nuo žalingo balinimo poveikio, bet ir palieka plaukus geriau nei anksčiau, nei lankėtės salone. Jokiu būdu mokslas nebuvo taip toli. Galėtume įdėti žmogų ant mėnulio, bet mes negalėjome suprasti, kaip padaryti savo plaukų blondinę be žalos.

Visada skeptikai, aš padariau daug mokslinių tyrimų. Aš perskaičiau nesuskaičiuojamą skaičių straipsnių, kuriuos patikrino “Olaplex” “Instagram”, ieškojo daugybe plaukų dienoraščių (RIP madradhair), ir vienintelis dalykas, kurį mačiau, buvo paveikslėlis po puikiai sveikuoto, saldaus blondino plaukų. Aš turėjau tai išbandyti. Takamichi Hair centre aplankiau stilistiką Sara Booth, parodžiau Sienną Millerį (dėl duh) ir pasakiau jai eiti į miestą ant mano plaukų.

Matydamas, kas tai yra “@olaplex hype”, c / o @ takamichihair ir @sara_jhanne

Nuotrauka paskelbta Elysia Berman (@elysiaberman) apie

“Olaplex” dirba, kad būtų pašalintos sutrikusios obligacijos plaukuose, tuo tarpu apsaugomos obligacijos, kurios paprastai suskaidomos balinant. Tai palieka plaukus geresniam būklės, todėl geriau laikosi spalvos.

Gydymas atliekamas trimis etapais: 1) hiperkoncentruotas skystis, kuris pridedamas prie dažiklio, o paskui tepamas plaukams; 2) storesnė, tankesnė salono kondicionavimo procedūra, kuri lieka 10 minučių po šampūno; 3) savaitinis gydymas namuose, kuriame yra lengvesnė Olaplex koncentracija.

Stilistai mėgsta, nes treniruočių ir nagų kramtymas užtrunka dvigubo proceso spalvomis. Sara sakė, kad gali lengvai pamatyti Olaplex vartojančių klientų skirtumus. “Tai yra tokia lengvata – mano darbas daro daug mažiau stresą”, – sakė ji.

Ypač neįdomu savarankiškai

Nuotrauka paskelbta Elysia Berman (@elysiaberman) apie

Kaip man, įrodymas yra pudingas. Aš neplauku platinos (dar ne, bent jau!), Bet mano plaukai tikrai yra daug lengvesni ir blondersni. Aš turėjau labai mažai lūžių, o mano plaukų tekstūra išlieka 100 procentų nepažeista. Dabar aš neleisiu spalvistui paliesti mano plaukų, nenaudojant Olaplex.