Strobing tendencija dabar šokinėja nuo makiažo iki plauko

Pirma, strobing makiažas tendencija gimė kaip natūralesnis būdas pabrėžti savybes nei pabrėžti ir kontūrus. Dabar plaukai įgauna ir strobingą veiksmą, kaip būdą pridėti blizgesį ir šviesesnius atspalvius, kurie akcentuoja teigiamą.

Ši technologija plaukams papildo “blizgesį” taip pat, kaip paryškintų ir kontūruotų veidą. Paryškinimas papildomas sritimis, kuriose saulė natūraliai nukentėtų ant sruogų, po to sukuriant kontrastą ir matmenis su spalvų pasirinkimais, kurie yra dviem atspalviais lengvesni ir du tamsesni atspalviai. “Strobing leido mums galimybę ne tik individualizuoti kiekvieno žmogaus plaukų spalvą, bet ir patenkinti jų konkrečią veido formą ir stilių, siekiant kuo geresnių rezultatų”, – sako Amanda May, “Colibist” Alibi salone Niujorke. “Kažkas su Pavyzdžiui, įdomūs skruosto kaulai ir akys turėtų daugiau ir daugiau spalvų įterpimo aplink veidą ir aukščiausią tašką iš skruosto kaulų, kad atkreiptų dėmesį, “pabrėžiant” šias zonas “.

SUSIJĘS: 5 makiažo tendencijas, kurias reikia pridėti prie grožio žodyno

Tai gali skambėti panašiai kaip įprasti akcentai ir apšvietimas, tačiau “strobing” turi galutinį rezultatą, kuris yra pritaikytas jums unikaliai, pateikdamas savo geriausias funkcijas dėmesio centre. “Tradiciniai akcentai gali duoti labiau prisotintą efektą ir, nors jie labai panašūs į strobingą, balajimas gali būti labai minkštas ir sumaišytas arba apšviesti visai aplinkai su minkštesniu ir natūralesniu auginimo periodu. “Strobing” yra tyčinis šviesos ir tamsios spalvos išdėstymas, skirtas pagerinti ir išryškinti geriausias savo savybes ir slėpti ar sumažinti ne tokius mėgstamus regionus “, – sako gegužė.

Spalvų tendencijos dažnai gali būti bauginančios, bet galbūt didžiausia nauda yra tai, kad metodas yra universalus ir dirba ilgiems ar trumpiems stiliams. Gali sakyti, kad, nors ilgiems plaukams suteikiama daugiau galimybių pridėti daugybę matmenų, kurie daro įtaką neišeinant už borto, ant trumpesnių plaukų technika gali tam tikras vietas sufokusuoti arba nukreipti akis nuo kitų vietų.

“Derby” pažymi, kad Gigi Hadid, Suki Waterhouse, Jourdan Dunn ir Perrie Edwards yra puikus pavyzdžių, kaip įžymybes veikia strobingo tendencija. Tai gali būti ne pats ryškiausias spalvų transformavimas, bet jei ieškote pakeitimo, kuris yra natūralus dabartinio atspalvio atnaujinimas, įeikite į šviesą ir išbandykite.