So Did Gigi Hadid Just Go Brunette?

Kalbant apie Hadidų eigą, Bella ir Anwar su tamsiais ruda plaukais išlaikė gana patikimą plaukų spalvos pusiausvyrą, o Gigi ir jos mama Yolanda su purvinomis blondinėmis paplūdimio bangomis. Vienu metu Kendall ir Gigi pakeitė plaukų balmane šou, o tai iš esmės sulaužė internetą, tačiau tai yra labiausiai, iki šiol mes matėme Gigi eksperimentą su plaukų spalva.

Per pastaruosius keletą dienų Gigi Niujorke buvo sportuojanti, pastebimai tamsesni plaukai. Galite jį klasifikuoti “ombré / bronde” plaukų žanre. 

Jei norėsite su jais tikrai ištirti, turėtume paminėti, kad Gigi pora mėnesių palaipsniui išstumia savo paplūdimio blondinę atspalvį, bet dabar ji yra aiškesnė nei bet kada. 

Gigi Hadid - Hair - 1
Raymond Hall / GC vaizdai

Gigi Hadid - Hair - 2
Raymond Hall / GC vaizdai

SUSIJĘS: dabar jūs galite dėvėti tą pačią raudoną lūpą kaip Emma Stone

Mes nesame tikri, kas paskatino naują išvaizdą, bet mes turime keletą spėlionių.

Gigi, atrodo, daug laiko praleidžia Niujorke ir galbūt buvo įkvėptas kritimo (ish?) Oras?

Ji taip pat galėjo įkvėpti tamsesnių spynų Zayn Maliko (#Zigi). Pagaliau, galbūt ji buvo įkvėpta jos brolių ir seserų “tamsesnių plaukų. Taip pat yra galimybė, kad tai arčiau natūralios plaukų spalvos, ir ji tiesiog sustojo reguliariai išryškinti. Ir jei taip, mergaitė, mes jus jaučiame. Laikydamasis salono paskyrimų yra daug. 

Bet kuriuo atveju, ji atrodo nuostabi ir spinduliuojanti.