“Secret Fighting Frizz” “Fine Hair”

Turint tiek gerus, tiek iššukusius plaukus, gali būti šiek tiek pagautas 22: nieko nedarykite, o jūs gali būti paliktas statinių ir nelygių galų lapelyje. Slick ant per daug išlyginimo produktų, o jūsų plaukai gali tapti kramtomi ir negyvi. Pasirodo, sprendimas yra vienintelis žingsnis: jūsų pūtimas.

Pasak L.A. stiliaus Bridgeto Bragerio, kuris dirba su Kate Bosworth, jei turite vidutinio plauko plaukus, dirbkite nedideliu kiekiu drėgnio aliejaus, nors jis drėgnas, pavyzdžiui, Maroko aliejaus valymo šviesa (44 dol., Moroccanoil.com). Jei jūsų plaukai yra labai gerai ir linkę į defliaciją, praleiskite aliejus ir kremus bei rūką ant silikono neturinčios formulės, kaip “Living Proof” versija (“Weightless Styling Spray”, 37 $; sephora.com).  

Kalbėdamas apie “Brager”, sakydamas, kad jūs išsiplėtote dangą, nukreipkite savo džiovintuvą plauko velenu, kad padėtų skvarbinti kuoliuką. Kai lašai yra apie 90-95 proc. Sausas, rūkas su plaukų laku, siūlo “L.A. Stylist Giannandrea”, kuriam patinka “Macadamia Professional Flex Hold” formavimo purškiklis ($ 25; ulta.com). Tada baigk savo nutekėjimą. “Lazerinis plaukų lakas suteikia tam tikrą suspaudimą ir laikosi, todėl jie mažiau linkę šnibždėti”, – sako jis. Užbaikite kiekvieną sekciją šaltuoju oru. “Tai padeda uždaryti odelę, taigi, mažesnės tikimybės grandinės absorbuoja drėgmę aplinkoje”, – sako jis.