Paryžiaus Džeksonas dabar turi purpurinius plaukus

Praėjusį mėnesį mes matėme, kad Paryžius Džeksonas eina iš platinos pixie į neono mėlyną “daryti ir tada atgal į platiną, įrodo, kad ji nesijaudinta išbandyti naują išvaizdą. Dabar ji pasirodo dar vienas pagrindinis plaukų momentas. Ir jei mes galime paimti jo pavadinimą tiesiogine prasme, atrodo, kad tęsiasi muzikinių įkvėptų grožio pokyčių serija. 

Paryžius debiutavo naujus tamsiai violetinius plaukus Instagram anksčiau šiandien su parašu, “šalia veikia šokiai violetiniame lietui per ilgai įtraukti dažyti plaukai”. Jūs galite pripažinti, kad tai yra nuoroda į Prince’o dainą, kuri taip pat atsitiko, kad įkvėptų vieną iš Paryžiaus naujų tatuiruočių jos rankoje. Žemiau pateiktoje nuotraukoje galite pažvelgti į dažų darbą kartu su tatuiruotėmis, žinoma. 

pusė veikia šokius violetiniame lietui pernelyg ilgai, apima dažytus plaukus ��☔️

Nuotrauka, kurią paskelbė Paryžius-Michael K. Jackson (@parisjackson)

Vos vakar mes sužinojome, kad Paryžiuje atsirado naujas rašalas, duodamas pagarbą jos tėvui ir keletui kitų žymių muzikantų, tokių kaip Van Halen ir David Bowie. Jei istorija pasikartoja, jaučiame jausmą, kad labai greitai, labai greitai pamatysime naują grožio išvaizdą iš Paryžiaus. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

24 − = 23